Image

Latvijas Finanšu nozares asociācija sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju aicina publisko iepirkumu veicējus reģistrēties tiešsaistes vebināram “Kredītiestāžu garantijas publiskajos iepirkumos”, kas notiks 2021.gada 13.maijā, plkst. 10.00 – 11.30, platformā “Microsoft Teams”.

Saite uz tiešsaistes vebināru reģistrētajiem klausītājiem tiks nosūtīta dienu pirms pasākuma uz reģistrācijas formā norādīto e-pasta adresi. Tiešsaistes vebinārā tiks aplūkotas šādi temati:

  • Aktualitātes saistību nodrošinājumiem iepirkumoskredītiestāžu garantijas: Iepirkumu uzraudzības biroja Juridiskā departamenta direktore Evija Mugina sniegs ieskatu par publiskajos iepirkumos vienu no izmantotajiem saistību nodrošinājuma veidiem – kredītiestāžu garantijām, kā arī dalīsies ar Iepirkumu uzraudzības biroja pieredzi un praksi jautājumos, kas saistīti ar šī saistību nodrošinājuma veidu.
  • Kredītiestāžu sniegto garantiju, izziņu un apliecinājumu izmantošana iepirkumos vadlīnijas: Latvijas Finanšu nozares asociācijas finansēšanas darba grupas, Swedbank Tirdzniecības finansēšanas operāciju nodaļas vadītāja Anita Kurme prezentēs Asociācijas izstrādātās vadlīnijas publisko iepirkumu veicējiem, kā arī sniegs ieskatu vadlīniju jaunākajos grozījumos, skaidrojot to nepieciešamību, kā arī prakses piemēriem vadlīniju piemērošanā.

Tiešsaistes vebinārs tiks ierakstīts un būs pieejams Latvijas Finanšu nozares asociācijas tīmekļvietnē, savukārt vebināra klausītājiem ir iespēja jau laicīgi uzdot sev interesējošus jautājumus uz kuriem būs iespēja iegūt speciālistu atbildes vebināra laikā.

Saistītās ziņas

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk