Image

Citadele banka ir pirmā Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas izmanto nCino risinājumu finansējuma izsniegšanas procesa uzlabošanai

LONDONĀ, APVIENOTAJĀ KARALISTĒ un RĪGĀ, LATVIJĀ, — 2021. gada 3. martā — mākoņtehnoloģiju banku un digitālās transformācijas risinājumu celmlauzis globālajā finanšu pakalpojumu nozarē nCino, Inc., (NASDAQ: NCNO) šodien paziņoja, ka Citadele banka, kas aktīvu ziņā ir otrā lielākā banka Latvijā, plāno ieviest banku operētājsistēmu nCino, lai modernizētu finansējuma piešķiršanu Baltijas valstu korporatīvajiem klientiem. Citadele izmantos nCino platformu, lai pilnveidotu lielo klientu finansējumu pieteikumu apstrādi un celtu darba produktivitāti.

Lai veicinātu aizdevumu iniciēšanas procesa efektivitāti un radītu digitālu aizdevumu izsniegšanas platformu ar labāku pārskatāmību visos aizdevuma izsniegšanas procesa posmos,  Citadele aizvietos vairākas esošās sistēmas un izmantos modernās mākoņu tehnoloģijas. Izmantojot vienoto nCino platformu, tiks uzlabota klientu un darbinieku pieredze – Citadele spēs ātri un efektīvi pārvaldīt aizdevumu pieredzi korporatīvajiem un mazo un vidējo uzņēmumu klientiem un aizvietot manuālus uzdevumus, kuri atkārtojas, tādējādi padarot darbinieku saziņu ar klientiem jēgpilnāku.

Citadeles valdes loceklis stratēģijas jautājumos Vladislavs Mironovs norādīja:

„Baltijas valstīs Citadele ir viena no labākajām bankām klientu apkalpošanas jomā, un mūsu mērķis ir sniegt klientiem pēc iespējas labākus risinājumus, tādējādi ļaujot tiem realizēt savas intereses uzņēmējdarbības jomā. Mums ir prieks strādāt ar nCino, kas ir vadošais globālo tehnoloģiju risinājumu sniedzējs finanšu iestādēm. Īstenojot bankas digitālo stratēģiju Baltijas valstīs un sniedzot finansējumu mūsu korporatīvajiem un mazo un vidējo uzņēmumu klientiem, nCino platforma ir loģisks nākamais attīstības solis mūsu transformācijas procesā. Mēs augstu novērtējām nCino darbu ar lielākajām bankām Apvienotajā Karalistē un visā pasaulē un ticam, ka šī sadarbība sniegs izcilu pieredzi  klientiem visos mūsu apkalpotajos tirgos.“

Strādājot ar Citadeles pašreizējo iekšējo darbplūsmu, nCino platformas ieviešana ļauj bankai piešķirt komplicētu finansējumu uzņēmumiem ātri un efektīvi, nodrošinot vienādu pieredzi visos aizdevumu veidos. Ar nCino elastīgo un mērogojamo platformu Citadele var paplašināt savus aizdevumu iniciēšanas procesus arī uz citiem bankas piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem.

Līdz ar efektīvāku laika izmantojumu nCino palīdzēs Citadelei iegūt papildu labumus, tostarp samazināt izmaksas, uzlabot auditēšanas un atskaišu iesniegšanas procesu un atbilstību, kā arī iespēju apskatīt aizdevuma izsniegšanas procesu jebkurā posmā. Aizdevumu izsniegšanas un pārbaudes darbplūsmu digitalizēšana sniegs Citadeles komandas biedriem vairāk laika, ko veltīt klientu apkalpošanai, ieviešot vērtīgu „back-end” procesu automatizāciju.

Žiljēns Sarats (Julien Sarat), nCino reģiona pārdošanas nodaļas viceprezidents, piebilda:

„Citadelei ir pieredze inovācijās, un mēs ar prieku sniedzam viņiem atbalstu, turpinot virzīties uz mērķi ieviest reģionā jaunus nozares standartus. Bankai, pastiprinot savu klātbūtni Baltijas valstīs, nCino elastība un mērogojamība var sniegt vērtīgu konkurences priekšrocību ilgtermiņā. Mēs lepojamies ar šo sadarbību.“

Par Citadele banku un Citadele grupu

 Citadeles mērķis ir modernizēt banku nozari un piedāvāt privātajiem klientiem un uzņēmumiem vairāk iespēju visā Baltijā.

Citadele piedāvā klientiem ne tikai klasiskos bankas pakalpojumus, bet arī virkni jaunās paaudzes finanšu tehnoloģiju bāzes pakalpojumu, tostarp moderno lietotni, bezkontakta un tūlītējos maksājumus, un visbeidzot Citadele ir pirmā banka Baltijā, kas piedāvā atvērt kontu ar pašbildi, maksājumu gredzenus un maksājumus uz mobilā tālruņa numuru.
Ikgadējā Dive veiktajā pētījumā par klientu apkalpošanas līmeni Citadele tika atzīta par vienu no labākajām bankām Baltijā klientu apkalpošanas ziņā —Latvijā tā jau sesto reizi atzīta par labāko, Lietuvā par otro labāko un Igaunijā — par trešo.

Citadele grupas galvenā mītne atrodas Latvijā, un tai ir filiāles Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Šveicē. Citadele grupas akcionāri ir starptautisks investoru konsorcijs ar globālu pieredzi banku nozarē un Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka.

 Par nCino

nCino (NASDAQ: NCNO) ir globālais līderis mākoņtehnoloģiju bāzes banku pakalpojumu jomā. nCino Bank Operating System® sniedz finanšu iestādēm mērogojamu tehnoloģiju, lai palīdzētu panākt ieņēmumu pieaugumu, efektivitātes uzlabojumu, izmaksu ietaupījumu un atbilstību noteikumiem. Digitālajā pasaulē nCino vienotā digitālā platforma uzlabo darbinieku un klientu pieredzi, ļaujot finanšu iestādēm efektīvāk piesaistīt jaunus klientus, izveidot aizdevumu procesu un pārvaldīt visu ciklu un atvērt noguldījumu un citu veidu kontus dažādās darbības jomās un kanālos. nCino strādā ar vairāk nekā 1200 finanšu iestādēm visā pasaulē aktīvu diapazonā no 30 $ līdz vairāk nekā 2 triljoniem $, transformējot to, kā finanšu iestādes darbojas ar inovācijām, kāda ir to reputācija un darbības ātrums. Vairāk informācijas: www.ncino.com.

###

KONTAKTINFORMĀCIJA PLAŠSAZIŅAS LĪDZEKĻIEM

Claire Sandstrom, nCino           Natalia Moose, nCino

+1 646 520 0710                         +1 910 248 4602

csandstrom@mww.com           natalia.moose@ncino.com

This press release contains forward-looking statements within the safe harbor provisions of the Private Securities Litigation Reform Act of 1995. Forward-looking statements generally include actions, events, results, strategies and expectations and are often identifiable by use of the words “believes,” “expects,” “intends,” “anticipates,” “plans,” “seeks,” “estimates,” “projects,” “may,” “will,” “could,” “might,” or “continues” or similar expressions. Any forward-looking statements contained in this press release are based upon nCino’s historical performance and its current plans, estimates, and expectations, and are not a representation that such plans, estimates, or expectations will be achieved. These forward-looking statements represent nCino’s expectations as of the date of this press release.  Subsequent events may cause these expectations to change and, except as may be required by law, nCino does not undertake any obligation to update or revise these forward-looking statements. These forward-looking statements are subject to known and unknown risks and uncertainties that may cause actual results to differ materially. Additional risks and uncertainties that could affect nCino’s business and financial results are included in reports filed by nCino with the U.S. Securities and Exchange Commission (available on our web site at www.ncino.com or the SEC’s web site at www.sec.gov). Further information on potential risks that could affect actual results will be included in other filings nCino makes with the SEC from time to time.

 

Saistītās ziņas

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk