Lai pārrunātu Latvijas nekustāmo īpašumu tirgus aktuālos izaicinājumus, tostarp analizētu apkures maksājumu, Euribor un inflācijas ietekmi uz tirgus dalībniekiem, Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācija (LANĪDA) un banka Citadele piektdien, 10. martā, no plkst. 10.00 līdz 11.00 tiešsaistē organizē nozares ekspertu diskusiju.  

“Rudenī vairums prognozēja sevišķi bargu ziemu apkures maksājumu kontekstā, un tieši apkure kopā ar inflāciju un Euribor mainīgās likmes izmaiņām būs vieni no galvenajiem pieturpunktiem gaidāmajā ekspertu diskusijā, kurā noskaidrosim, kādā stāvoklī šobrīd atrodas mājokļu tirgus Latvijā. Tāpat diskutēsim par ēku ekspluatācijas termiņu beigām, kas pēdējā laikā diemžēl kļuvusi par aktuālu problēmu Rīgas iedzīvotājiem,” komentē LANĪDA izpilddirektore Sandra Rasnača.

Diskusija norisināsies piektdien, 10. martā, no plkst. 10.00 līdz 11.00, un tai tiešraidē varēs sekot līdzi LANĪDA (Asociācija Lanīda) un bankas Citadele Facebook lapās.

Diskusijas dalībnieki:

  • Dace Zīle, Ekonomikas ministrijas analītikas dienesta vadītāja.
  • Uldis Mucinieks, “Elektrum” pārdošanas direktors.
  • Vestards Rozenbergs, LANĪDA valdes loceklis un “IMMOSTATE” valdes priekšsēdētājs.
  • Jānis Mūrnieks, Citadeles privātpersonu apkalpošanas direkcijas vadītājs.

Moderators: Aigars Šmits, LANĪDA unArco Real Estate” valdes priekšsēdētājs.

Diskusijas tēmas:

  • Kādu ietekmi uz mājsaimniecībām un nekustamā īpašuma tirgu atstājušas energoresursu cenas un apkures sezona?
  • Kāda ir realitāte jaunajos projektos un otrreizējā tirgū siltumenerģijas un elektroenerģijas izmaksās?
  • Sērijveida daudzdzīvokļu māju ekspluatācijas termiņu tuvošanās beigām.
  • Kā EURIBOR ietekmē iedzīvotāju vēlmi iegādāties mājokļus?
  • Globālo notikumu ilgtermiņa sekas uz nekustamā īpašuma tirgu.
  • Kādi ir ieteikumi mājsaimniecībām? Vai ir īstais mirklis pirkt vai pārdot?

Par LANĪDA

LANĪDA ir plašākā un ietekmīgākā nekustamo īpašumu darījumu nozares organizācijā Latvijā, kas pārstāv 18 lielākās un godprātīgākās kompānijas un 243 nekustamā īpašuma starpniekus, kuri savā darbībā īsteno profesionālus darbības principus.

LANĪDA iestājas par sakārtotu nozari, kas darbojas uz tiesiskiem pamatiem un augsti profesionālu kompāniju darbību, kas nodrošina  klientiem drošus darījumus un ētisku saskarsmes kultūru.

Par Citadeles Grupu

Citadeles misija ir modernizēt finanšu nozari un sniegt privātpersonām un uzņēmējiem visā Baltijā vairāk iespēju. Citadelei Baltijā 2022. gadā bija 374 000 aktīvo klientu, jaunos aizdevumos izsniegti 1,2 miljardi eiro, kopējam kredītportfelim sasniedzot 2.9 miljardus, un depozītu apjoms veidoja 3.9 miljardus eiro.

Līdztekus klasiskajiem bankas pakalpojumiem banka Citadele saviem klientiem piedāvā virkni jaunākās paaudzes finanšu tehnoloģijās bāzētu pakalpojumu, piemēram, mūsdienīgu lietotni, bezkontakta norēķinus un zibmaksājumus. Citadele pirmā Baltijā privātpersonām sāka piedāvāt iespēju atvērt kontu ar selfiju, maksāt ar gredzenu un veikt pārskaitījumus uz mobilā tālruņa numuriem. Savukārt uzņēmumi aktīvi izmanto iespēju ne vien atvērt kontu attālināti un pieteikties finansējumam sava biznesa attīstībai, bet arī pieņemt maksājumus ar Citadele Phone POS lietotni un universālo e-komercijas risinājumu Klix.

Banka Citadele ir Grupas mātes uzņēmums Latvijā, un tās meitas uzņēmumi un filiāles darbojas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Papildu informācija:

Līga Ratniece
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
AS “Citadele banka”
Tālr. 28378366
E-pasts: Liga.Ratniece@citadele.lv
www.citadele.lv

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk