Image

2022.gada 3. ceturksnī visi galvenie LPB Bank finanšu rādītāji atspoguļoja stabilu un efektīvu Bankas darbību. Bankas stratēģijas īstenošana, kā arī visas komandas profesionālais darbs ļāva gūt peļņu 3,1 milj. eiro.

Svarīgākie finanšu rādītāji uz 2022. gada 3. ceturkšņa beigām (neauditēti):

  • Aktīvu apjoms – 184,1 miljoni eiro;
  • Pamatdarbības ieņēmumi – 10,3 miljoni eiro;
  • Kapitāls un rezerves – 32,3 miljoni eiro;
  • Bankas peļņa – 3,1 miljoni eiro;
  • Likviditātes seguma rādītājs – 120%;
  • Kapitāla pietiekamības rādītājs – 18,00%.

Pārskata periodā, realizējot digitālās attīstības stratēģiju, LPB Bank turpināja investēt tehnoloģisko risinājumu attīstībā. Sākot ar 2022. gada jūliju kļūt par LPB Bank klientu un atvērt norēķinu kontu attālināti ir iespējams no jebkuras vietas pasaulē. Neklātienes identifikācijas process tiek nodrošināts gan fiziskām, gan juridiskām personām. Atvērt kontu attālināti, izmantojot videoidentifikāciju, var gan Latvijas uzņēmēji, gan citu valstu uzņēmumi.

2022. gada jūlijā tika veiktas izmaiņas LPB Bank Valdes sastāvā – Alda Odiņa tika ievēlēta par jauno Valdes locekli. Aldas Odiņas pārraudzībā ir noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas joma. Pārskata periodā LPB Bank Risku direktores amatā iecelta Baiba Preise, kā arī kopš septembra Bankas Valdes priekšsēdētāja vietnieka amatu ieņem Antons Kononovs. Kononova atbildībā ir šādas jomas: e-komercijas pakalpojumu attīstība, sadarbība ar FinTech uzņēmumiem un jaunuzņēmumiem, biznesa attīstība, klientu apkalpošana.

Pastāvīgi uzlabojot Key2LPB mobilo lietotni, Banka to papildināja ar jaunām funkcionalitātēm. Piemēram, turpmāk klientiem ir iespēja pārraudzīt savu kontu: skatīties darījumus un rezervētās summas. Mobilā lietotne pieejama gan iOS, gan Android viedtālruņos.

LPB Bank ir pārņēmusi PrivatBank privātpersonu kredītportfeli 743 tūkst. eiro apmērā ar patēriņa kredīta līgumiem, kas izsniegti airBaltic Pilotu akadēmija studentiem.

Atskaites periodā LPB Bank turpināja attīstīt visu nepieciešamo infrastruktūru, lai sniegtu pilnu pakalpojumu klāstu FinTech uzņēmumiem. LPB Bank ir vienīgā banka Latvijā, kas piedāvā pilnu Banking as a Service (Baas) pakalpojumu klāstu. LPB Bank risinājuma BaaS ietvaros nodrošina visu nepieciešamo, lai maksājumu sistēmas (PI, EMI, PSP) varētu palaist savu produktu un sākt apkalpot savus klientus.

LPB Bank darbinieki piedalījās starptautiskajās konferencēs iGB Live un Webmaster Access, kurās piedalījās e-komercijas, FinTech, finanšu, spēļu un daudzu citu nozaru profesionāļi.

 

Papildu informācija:
Jūlija Feščenko
LPB Bank mārketinga un komunikācijas vadītāja
julija.fescenko@lpb.lv
+371 26471277

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk