Image

Luminor piešķīrusi finansējumu 1,05 miljonu eiro apmērā uzņēmumam SIA Centrum Europa, kas nodarbojas ar skolas un biroja kancelejas preču vairumtirdzniecību. Finansējums tiks izmantots noliktavas telpu ierīkošanai un remontam, kā arī apgrozāmo līdzekļu nodrošināšanai.

SIA Centrum Europa izplata plašu augstas kvalitātes kancelejas preču klāstu skolai un birojam, un lielāko daļu preču krājumu uzņēmums glabā muitas noliktavā, un ir nepieciešams laiks, lai preces nogādātu līdz klientiem. Jaunais nekustamais īpašums, ko plānots remontēt un iekārtot atbilstoši uzņēmējdarbības specifikai, kalpos kā papildu noliktava preču uzglabāšanai.

“Centrum Europa ir nišas spēlētājs globālā mērogā ar plaši diversificētu klientu loku, kas no maza vietējā uzņēmuma gadu gaitā kļuvis par starptautiskā tirgus dalībnieku. Uzņēmumam ir skaidrs redzējums un ambīcijas paplašināt klientu loku ārvalstīs, ko labprāt atbalstīsim. Pieaugot globalizācijai un industrializācijai, kancelejas preču ražošana un tirdzniecība ir būtiski augusi. Šādi uzņēmumi ar potenciālu ir labs atbalsts arī Latvijas ekonomiskajai izaugsmei,” atzīst Ilze Zoltnere, Luminor Korporatīvā departamenta vadītāja. 

Uzņēmums tirgo preces skolai – rakstāmpiederumus, papīra izstrādājumus, mugursomas, bērnu daiļrades materiālus, kā arī biroja preces – mapes arhivēšanai, kārtridžus, tāfeles, laminēšanas ierīces u.c. preces.  SIA Centrum Europa savu produkciju tirgo interneta veikalā, kā arī izplata ar tirdzniecības aģentu starpniecību.

“Uzņēmuma darbības laikā esam izveidojuši teicamu piegādātāju un pircēju bāzi, kas mums nodrošina stabilas pozīcijas tirgū. Pēc pandēmijas ierobežojumu atcelšanas izglītības iestādes un biroji atsāka ierasto darbu, kas ir vairoja pieprasījumu arī pēc kancelejas precēm. Mūsu jaunā noliktava sniedz iespēju ne tikai ātrāk apkalpot pasūtītājus Eiropā, bet arī efektīvāk apkalpot tos klientus, kuri veic mazākus pasūtījumus, tādēļ mums ir svarīgi to arī atjaunot teicamā tehniskā stāvoklī un iekārtot atbilstoši biznesa vajadzībām,” stāsta SIA Centrum Europa vadītājs Valentīns Kiļdjaškins.

Par Centrum Europa

Uzņēmums dibināts 2005. gadā. Centrum Europa sadarbojas ar kancelejas un biroja preču ražošanas uzņēmumiem un produkciju saņem tieši no paša ražotāja. Kancelejas preces ar Centrum preču zīmi ražo Ķīnā, bet citas preces tiek pārdotas bez konkrētas preču zīmes.

Par Luminor

Luminor ir vadošā neatkarīgā banka Baltijas valstīs un trešais lielākais finanšu pakalpojumu sniedzējs reģionā. Mēs nodrošinām finanšu pakalpojumus privātpersonām, ģimenēm un uzņēmumiem. Tāpat kā Igaunijas, Latvijas un Lietuvas tirgi, mēs esam jauni, dinamiski un vērsti uz nākotni.

Papildu informācija:
Inese Kronberga
Luminor sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29215409
E-pasts: Inese.Kronberga@luminorgroup.com

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk