Image

Piesaistot bankas Citadele līdzfinansējumu, viens no vadošajiem Baltijas valstu nekustamo īpašumu attīstītājiem “Capital Mill” noslēdzis industriālā parka paplašināšanu Pierīgā, Granīta ielā 17.

Projekta realizēšanā piesaistīts finansējums 4,3 miljonu apmērā, no kuriem 1,8 miljoni eiro izmantoti noliktavas telpu modernizācijai un paplašināšanai, savukārt 2,5 miljoni eiro – iegādes līdzfinansējumam.

Industriālā centra paplašināšanas rezultātā esošajām noliktavas telpām blakus uzcelta piebūve, līdz ar to noliktavas teritorija pieaugusi par aptuveni 30 %, sasniedzot kopējo platību 10,600 kvadrātmetru apmērā.

“Esošā kompleksa paplašināšana tika izvērsta nomnieka interesēs, lai uzņēmums varētu augt esošajās telpās un nebūtu jānomā papildu noliktavu telpas dažādās vietās, kā tas bija iepriekš. Atjaunota tika arī kompleksa pirmās kārtas ēka, īpašu vērību pievēršot energoefektivitātei, kā rezultātā industriālais centrs drīzumā iegūs BREEM GOOD sertifikātu,” stāsta SIA “Granīta 17”un SIA ”Capital Mill” valdes locekle Ieva Grīnerte.

Ēkas nomnieks ir Japānas uzņēmumam “Kokusai Pulp & Paper Group” piederošais AS “Antalis”, kas nodarbojas ar papīra vairumtirdzniecību un jaunajās telpās saimnieko kopš aprīļa, kad noliktavas piebūve tika nodota ekspluatācijā.

“Būvniecības process bija izaicinājumu pilns, jo tas tika sākts 2022. gadā, pavisam neilgi pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā. Materiālu trūkums, cenu kāpums un piegādes ķēžu problemātika bija faktori, kas būtiski ietekmēja procesa gaitu, taču, neskatoties uz to un pateicoties būvniecības procesā iesaistīto pušu profesionalitātei, sadarbībai un lielajai pieredzei, objektu izdevies nodot ekspluatācijā laikus,” atklāj Ieva Grīnerte.

“Ar “Capital Mill” sadarbojamies vairākos nekustamo īpašumu projektos un darām to ilgtermiņā. Prieks, ka uzņēmumam izdevies attīstīt Latvijas ekonomikai labvēlīgu projektu, neskatoties uz ģeopolitiskajiem un ekonomiskajiem izaicinājumiem, kas ietekmējuši būvniecības gaitu,” teic Vaidas Žagūnis, Citadeles korporatīvo klientu pārvaldības vadītājs Baltijā, valdes loceklis.

“Capital Mill” ir Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs, kas dibināts 2008. gadā un kopš tā laika Baltijas valstu projektos investējis 500 miljonus eiro.

Par Citadeles Grupu

Citadeles misija ir modernizēt finanšu nozari un sniegt privātpersonām un uzņēmējiem visā Baltijā vairāk iespēju. Citadelei Baltijā 2022. gada pirmajos deviņos mēnešos bija 373 000 aktīvo klientu, jaunos aizdevumos izsniegti 972 miljoni eiro, kopējam kredītportfelim sasniedzot 3 miljardus, un depozītu apjoms veidoja 3.8 miljardus eiro.

Līdztekus klasiskajiem bankas pakalpojumiem banka Citadele saviem klientiem piedāvā virkni jaunākās paaudzes finanšu tehnoloģijās bāzētu pakalpojumu, piemēram, mūsdienīgu lietotni, bezkontakta norēķinus un zibmaksājumus. Citadele pirmā Baltijā privātpersonām sāka piedāvāt iespēju atvērt kontu ar selfiju, maksāt ar gredzenu un veikt pārskaitījumus uz mobilā tālruņa numuriem. Savukārt uzņēmumi aktīvi izmanto iespēju ne vien atvērt kontu attālināti un pieteikties finansējumam sava biznesa attīstībai, bet arī pieņemt maksājumus ar Citadele Phone POS lietotni un universālo e-komercijas risinājumu Klix.

Banka Citadele ir Grupas mātes uzņēmums Latvijā, un tās meitas uzņēmumi un filiāles darbojas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Papildu informācija:
Līga Ratniece
Korporatīvās komunikācijas projektu vadītāja
AS “Citadele banka”
Tālr. 28378366           
E-pasts: Liga.Ratniece@citadele.lv
www.citadele.lv

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk