Image

Lai atvieglotu bankas pakalpojumu saņemšanu, Luminor uzsāk piedāvāt ērti un ātri atvērt kontus un saņemt maksājuma kartes klientu bērniem visās trijās Baltijas valstīs, piesakoties tiešsaistē un visu nokārtojot attālināti, bez bankas apmeklējuma. Kā liecina Luminor bankas dati, vidējais bērnu vecums, kuriem tiek pasūtītas maksājumu kartes, ir 14 gadi, un maksājumos ar karti bērni vidēji tērē no 5 līdz 15 eiro nedēļā.

Pēdējos gados strauji mainoties ikdienas paradumiem, pieaug Luminor klientu interese par pirmās maksājumu kartes noformēšanu bērniem – ja 2020. gadā bērniem atvērto jauno kontu skaits bija dubultojies, tad pērn tika atvērti trīs reizes vairāk jaunu kontu nekā gadu iepriekš. Vislielākā interese Baltijā par bērnu kontu atvēršanu starp Luminor klientiem bija Latvijā – aizvadītajā gadā no visiem jaunajiem bankas klientiem Latvijā 15% bija bērni. Ņemot vērā pieprasījumu, turpmāk bankas klientu bērniem kontu atvēršana būs pieejama pilnībā attālināti.

Lai atvērtu kontu savam bērnam, vienam no vecākiem, kuriem arī ir jābūt Luminor klientiem, tiešsaistē jāaizpilda pieteikuma anketa, kura jāparaksta ar elektronisko parakstu. Vienlaikus ar konta atvēršanu, vecākiem ir iespēja pasūtīt arī Luminor maksājumu karti bērna vajadzībām. Bankas konta atvēršana ir bez maksas un bērniem un jauniešiem līdz 21 gada vecumam bankas maksājumu kartei netiek piemērota mēneša maksa. Vecākiem, kuri nav Luminor bankas klienti, arī ir iespējams atvērt privāto kontu attālināti, pēc tam kontu atverot saviem bērniem.

“Ar sava pirmā bankas konta palīdzību bērnam ir iespēja apgūt arī finanšu pratību – pārbaudīt konta atlikumu, norēķināties ar maksājumu karti, pašam izņemt naudu, kā arī nomainīt PIN kodu bankomātā vai internetbankā. Tādā veidā bērns iemācās pārvaldīt naudu un izmantot bankas sniegtos pakalpojumus, tādēļ esam gandarīti par iespēju atvieglot bērna pirmā konta atvēršanu un kā pirmā banka piedāvāt saviem klientiem šo pakalpojumu saņemt pilnībā attālināti visās Baltijas valstīs. Atverot kontu bērnam, kā arī pasūtot Luminor maksājumu karti līdz 24. jūnijam, būs iespēja saņemt bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisi bērnam uz trīs mēnešiem, kas ir aktuāli ikvienam vecākam, jo sevišķi aktīvajā vasaras sezonā,”

saka Jekaterina Ziniča, Luminor biznesa attīstības vadītāja Baltijā.

Lai palīdzētu bērnam pakāpeniski apgūt bankas pakalpojumus un pierast pie to lietošanas ikdienā, kontam ir noteikti ierobežojumi: bērni vecumā no 6 līdz 15 gadiem mēnesī var izņemt skaidru naudu ne vairāk kā 300 eiro apmērā, bet jaunieši vecumā no 16 līdz 18 gadiem – ne vairāk kā 700 eiro apmērā, tajā pašā laikā dienas limits pirkumiem, tai skaitā arī pirkumiem internetā, ir noteikts attiecīgi 150 eiro un 700 eiro apmērā. Pārrunājot ar bērniem jautājumus, kas saistīti ar drošību internetbankā un drošu pirkumu veikšanu, vecākiem ir iespēja šos ierobežojumus mainīt, kā arī pieslēgt un atslēgt pirkumus internetbankā.

Pieteikties konta atvēršanai bērnam iespējams šeit.

Papildu informācija:
Zelma Strupka
Luminor sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: 29950107
E-pasts: Zelma.Strupka@luminorgroup.com

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk