Februārī SEB bankā izsludināja pieteikšanos vasaras prakses programmai Youth   LAB. Šī programma sniedz iespēju iegūt zināšanas un praktisku darba pieredzi bankā, risināt reālus biznesa izaicinājumus, tikties ar iedvesmojošiem cilvēkiem, iesaistīties dažādās aktivitātēs, kā arī izveidot profesionālas attiecības, kas ir svarīgas nākotnes karjerai. Prakses programmas dalībnieki arī saņem atalgojumu.

SEB bankas Youth LAB prakses programma atšķiras ar to, ka paralēli darbam izvēlētajā bankas struktūrvienībā jaunieši reizi nedēļā piedalās speciāli viņiem izveidotā apmācību kursā, kurā, izmantojot jaunuzņēmēju darba metodes un saņemot bankas inovāciju vadītāju un citu ekspertu atbalstu, risina reālus biznesa izaicinājumus.

“Youth LAB prakses programmu realizējam jau kopš 2018. gada un katru gadu mēģinām to pilnveidot, reaģējot uz jauniešu ieteikumiem un jaunumiem tirgū. Piemērām, pērn programmas inovācijas daļās saturu sākām veidot sadarbībā ar ESI – praktiskās izglītības programmu, bet biznesa izaicinājumus, ar kuriem pērn bija jāstrādā jauniešiem, piedāvāja ne vien banka, bet arī mūsu partneris Rimi Baltic. Tapāt esam gandarīti, ka vidēji trešdaļa no praktikantiem, noslēdzoties prakses programmai, tiek aicināta turpināt savas darba gaitas bankā,”

dalās SEB bankas Personāla pārvaldes vadītāja Ilze Ogle.

Kopš Youth LAB programmas sākuma tajā piedalījušies ap 100 studentiem Latvijā, bet kopumā Baltijā – vairāk nekā 350 jaunieši.

Katru gadu pieteikties Youth LAB programmai aicināti dažādu studiju programmu audzēkņi – finanšu, vadības zinātņu, cilvēkresursu vadības, matemātikas, multimediju un citu nozaru topošie profesionāļi, kuri mācās kādā no augstākās izglītības iestādēm Latvijā. Šogad jauniešiem ir iespēja izvēlēties prakses vietu kādā no vairāk nekā 20 pārvaldēm – Kreditēšanas pārvaldē, Marketinga un komunikācijas pārvaldē, Lietvedības un biroja vadības pārvaldē, Mazo uzņēmumu finansēšanas nodaļā, Produktu attīstības pārvaldē, Private banking pārvaldē, Life&Pension komunikācijas nodaļā, Klientu novērtēšanas pārvaldē un citur. Visas vakances ir pieejamas SEB bankas mājaslapā – seb.lv/youth-lab.

Programma ilgs divus mēnešus – no jūlija sākuma līdz augusta beigām. Prakses laikā jaunieši par paveikto darbu saņem arī atalgojumu 750 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas. Pieteikties praksei ir iespējams līdz 6. aprīlim.

Papildu informācijai:
Jeļena Novaka, SEB bankas privātpersonu komunikācijas vadītāja – tālr. 29401327, jelena.novaka@seb.lv
Vairāk par SEB grupu Latvijā:
Twitter/SEB_Latvia, Facebook/SEB.Latvia, YouTube/SEBlatvia, LinkedIn/Seb-banka-latvia
www.seb.lv

SEB grupa ir vadošā finanšu pakalpojumu sniedzēja Ziemeļeiropā. Kā banka ciešām un ilgtermiņa attiecībām, SEB Zviedrijā un Baltijā piedāvā finanšu konsultācijas un plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Dānijā, Somijā, Norvēģijā un Vācijā SEB darbības galvenā prioritāte ir korporatīvo un investīciju bankas pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un institucionālajiem klientiem. SEB grupas darbību starptautiskā līmenī apliecina pārstāvniecība 20 pasaules valstīs. Uz 2022. gada 30. septembri SEB grupas kopējie aktīvi veido 4 277 miljardus Zviedrijas kronu, kopējie aktīvi pārvaldīšanā – 2 100 miljardi Zviedrijas kronu. SEB grupā strādā 16 000 darbinieku. Vairāk par SEB grupu: www.sebgroup.com.

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk