Image

10.decembrī plkst. 10.00 tiešraidē Finanšu nozares asociācija rīkoja finanšu institūciju pārstāvju diskusiju “Vai bankas turpinās finansēt biznesu 2022. gadā?”, lai runātu par gada laikā nozarē paveikto, industrijas prognozēm 2022. gadam, kā arī par finanšu institūciju sniegto un plānoto nepieciešamo atbalstu uzņēmējiem finansējuma pieejamībai.

 

 

Prezentācija “Vai bankas turpinās finansēt biznesu 2022.gadā?”

 

Tiešraide bija skatāma Finanšu nozares asociācijas mājaslapā www.financelatvia.eu un Delfi.lv. Skatītāji jautājumus ekspertiem varēja uzdot sli.do, kods: #Asociacija.

Diskusijas laikā pārrunāja banku darbības rādītājus un uzņēmēju noskaņojumu šajā gadā, paveikto kapitāla tirgus attīstībā, īstenotos pasākumus privātpersonu un juridisko personu atbalstam, kā arī jaunajiem valsts atbalsta instrumentiem, izmantojot  Atjaunošanas un noturības mehānisma, kā arī citus ES fondu resursus. Tāpat tika pievērsta uzmanība ilgtspējas izaicinājumiem – kā varētu notikt zaļā transformācija un kā tas varētu ietekmēt ekonomiku nacionālā un globālā līmenī.

Diskusijā piedalījās Ieva Tetere, AS “SEB” valdes priekšsēdētāja Latvijā, Finanšu nozares asociācijas Padomes priekšsēdētāja, Lauris Mencis, AS “Swedbank” Latvija valdes loceklis, Uzņēmumu pārvaldes vadītājs, Vladislavs Mironovs, AS “Citadele banka” valdes loceklis, Ilze Zoltnere, Luminor bankas Korporatīvā departamenta vadītāja Latvijā un Reinis Bērziņš, AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” valdes priekšsēdētājs.

Pasākumu moderēja – Mārtiņš Daugulis.

 

Sabīne Spurķe
E-pasts: sabine.spurke@financelatvia.eu
+371 20604166
Komunikācijas vadītāja
Finanšu nozares asociācija

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk