Image

27. aprīlī, plkst. 10:00 norisināsies Mastercard un Finanšu nozares asociācijas organizētā diskusija par telefonkrāpniecību Latvijā. Diskusijas laikā nozares eksperti dalīsies ar aktuālākajiem datiem par telefonkrāpniecības apmēriem Latvijā pēdējā gada laikā, kā arī ar praktiskiem padomiem – kā atpazīt un izvairīties no krāpniecības.

Diskusija norisināsies krievu valodā un būs pieejama skatītājiem Delfi TV platformā un #viedpircējs Facebook lapā. Diskusija par telefonkrāpniecību tiek organizēta Mastercard un Finanšu nozares asociācijas informatīvās kampaņas #viedpircējs ietvaros,  kuras viens no mērķiem ir informēt un izglītot iedzīvotājus par digitālo drošību.


Diskusijā piedalīsies:

  • Finanšu nozares asociācijas Krāpšanu ierobežošanas darba grupas vadītājs Anrijs Šmits;
  • Valsts policijas eksperts Dmitrijs Homenko;
  • “Bite” IKT produktu un pakalpojumu attīstības un partnerības vadītājs Latvijā Vladislavs Gurmans
  • CERT.lv kiberdrošības eksperts Gints Mālkalnietis.

Par informatīvo kampaņu “#viedpircējs”

Šobrīd aizvien vairāk pircēju dod priekšroku norēķiniem un pirkumiem tiešsaistē, izmantojot dažādus modernus maksājumu rīkus. Lai mudinātu iedzīvotājus un uzņēmējus aktīvi izmantot e-komercijas risinājumus, vienlaikus veicinot zināšanas par digitālo drošību, ilgtspējīgu iepirkšanos, kā arī atbalstītu vietējo uzņēmējdarbību, Mastercard kopā ar Finanšu nozares asociāciju organizē informatīvu kampaņu “#viedpircējs”. Tā norisināsies 2022. gada aprīlī un maijā. Kampaņas laikā galvenie sadarbības partneri — Latvijas bankas. Latvijas uzņēmēji ir laipni aicināti novērtēt e-komercijas un bezskaidras naudas priekšrocības, iepazīstoties ar kampaņas izziņas materiāliem esiviedpircejs.lv, #viedpircējs Facebook lapā un “Viedpircēja vēstniecībā”.


Par Mastercard

Mastercard (NYSE: MA), www.mastercard.com, ir tehnoloģiju uzņēmums globālajā maksājumu nozarē. Mēs darbojamies pasaules ātrākajā maksājumu apstrādes tīklā, kas savieno patērētājus, finanšu institūcijas, tirgotājus, valdības un uzņēmumus vairāk nekā 210 valstīs un teritorijās. Mastercard produkti un risinājumi padara tādas ikdienas tirdzniecības aktivitātes kā iepirkšanās, ceļošana, uzņēmuma vadība un finanšu pārvaldība ērtākas, drošākas un efektīvākas ikvienam https://newsroom.mastercard.com/subscribe/. Sekojiet mums Twitter @MastercardNews, pievienojieties diskusijai emuārā (blogā) Beyond the Transaction Blog, kā arī jaunākajām ziņām Engagement Bureau


Par Finanšu nozares asociāciju

Finanšu nozares asociācija ir sabiedriskā organizācija, kas pārstāv Latvijas finanšu nozari nacionālā un starptautiskā līmenī. Tā apvieno ne vien Latvijā reģistrētās bankas un ārzemju banku filiāles, bet arī finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumus, jau pieredzējušus tehnoloģiju uzņēmumus un saistīto nozaru uzņēmumus.


Par pētījumu

Mastercard un Finanšu nozares asociācijas Latvijas iedzīvotāju pētījums veikts sadarbībā ar pētījumu centru SKDS 2022. gada janvārī, aptaujājot 1005 respondentus vecumā no 18 līdz 75 gadiem.


Mediju jautājumiem:

  • Sabīne Spurķe, Finanšu nozares asociācijas komunikācijas vadītāja (tālr. +371 20604166, e-pasts sabine.spurke@financelatvia.eu);
  • Kristiāna Kelase-Pīlēģe, VA Communications komunikācijas konsultante (tālr. +371 26715522, e-pasts kristiana.kelase@vilands.lv).

 

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk