Image

Banka BlueOrange paver jaunas pakalpojumu iespējas uzņēmumiem – no šī gada jūlija uzņēmuma kontu var attālināti atvērt gan Latvijas uzņēmēji, gan uzņēmumi, kuri ir reģistrēti Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs, kā arī Šveicē un Lielbritānijā. Uzņēmējiem attālinātā identifikācija tiek nodrošināta ne tikai ar e-parakstu, bet arī video savienojuma formātā. Līdz ar to BlueOrange ir pirmā banka Latvijā, kas nodrošina uzņēmējiem biznesa kontu atvēršanu tik plašā ģeogrāfijā un ar pilnveidotām iespējām identifikācijai.

“Mūsu banka, primāri attīstot pakalpojumus tieši uzņēmumiem, ir ievērojami paplašinājusi iespējas tiem uzņēmējiem, kas veic savu biznesu gan Latvijā, gan arī citās Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs, kā arī Lielbritānijā un Šveicē. Svarīgi atzīmēt, ka šīs iespējas ir tiem uzņēmumiem, kuru pilnvarotās personas ir attiecīgo valstu rezidenti”, komentē BlueOrange Operacionālās darbības direktore, projekta vadītāja Marina Zaharova. “Esam paplašinājuši ne tikai ģeogrāfiju, bet arī nodrošinām attālinātu konta atvēršanu neatkarīgi no uzņēmuma lieluma un apgrozījuma. Esam parūpējušies, lai uzņēmējs varētu izvēlēties sev ērtāko un pieejamāko attālinātās identifikācijas veidu. Tādējādi banka nepārtraukti attīsta un ievieš savā darbā modernākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu klientiem mūsdienām atbilstošus pakalpojumus,”

uzsver M. Zaharova.

Attālinātā identifikācija tiek veikta, izmantojot tehnoloģiskos risinājumus: videoidentifikāciju vai drošu elektronisko parakstu, kas aizstāj personisku klienta tikšanos ar bankas pārstāvi vai nepieciešamību apmeklēt bankas filiāli. Saviem esošajiem klientiem BlueOrange piedāvā attālinātu identifikāciju ar video-sesiju vai e-parakstu to jaunām pilnvarotām personām un korporatīvo karšu lietotājiem, kas ir ES, EEZ vai OECD rezidenti, nenosakot papildu ierobežojumus klientu darbībai bankā.

Plašāk par konta attālināto atvēršanu uzņēmumiem un bankas piedāvātajām priekšrocībām aicinām skatīt bankas mājas lapā.

Papildus jautājumu gadījumā aicinām zvanīt pa tālruni +371 67 031 333, rakstīt uz e-pastu welcome@blueorangebank.com vai sazināties WhatsApp lietotnē +371 26 552 244. 

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk