Image

BlueOrange Bank no 2022. gada 21. marta sāk izmantot jaunu zīmolu – BluOr Bank un maina bankas nosaukumu uz BluOr Bank AS.

Izmaiņas tiek veiktas ar mērķi uzsvērt bankas statusu un stiprināt bankas pozicionējumu gan Latvijas un Baltijas, gan citu valstu tirgos, vienādojot zīmolu un bankas juridisko nosaukumu. Bankas zīmola attīstība notiek, sekojot modernākajām pasaules tendencēm, kas virzās uz vienkāršību un lakonismu digitālajā vidē.

Pēdējo piecu gadu laikā banka ir veiksmīgi attīstījusi un nodrošinājusi finanšu produktu un pakalpojumu klāstu, stiprinot savas pozīcijas Latvijā. Banka ir mērķtiecīgi pilnveidojusi finanšu pakalpojumus juridiskajām personām, kā rezultātā klientu – Latvijas juridisko personu skaits ir strauji audzis gadu no gada. Šobrīd Latvijas, Baltijas un Eiropas valstu klienti veido 98% no kopējā klientu īpatsvara.

Banka turpina aktīvi strādāt stratēģiski prioritārajā darbības virzienā – pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un to finansēšana. Piecu gadu laikā kopējais kredītu portfelis ir divkāršojies un 2021. gada beigās sasniedza 344 miljonus EUR. Aizvadītajā gadā Latvijas un Baltijas uzņēmumiem tika piešķirts finansējums vairāk nekā 130 milj. apmērā. Tādējādi banka ir veicinājusi gan atsevišķu nozaru attīstību, gan jaunu eksporta tirgu apgūšanu, gan palīdzējusi izmantot jaunās biznesa iespējas, kas radušās Latvijas ekonomikai sarežģītā periodā. Jāatzīmē, ka bankas kredītu portfelī ir jau vairāki ilgtspējīgi projekti, kas ir vērsti uz vides un klimata saudzēšanu.

Banka ir veiksmīgi attīstījusi savu kā finanšu institūcijas potenciālu: šobrīd ierindojas Latvijā 6 lielāko banku vidū un 2021. gada nogalē ir atzīta par vienu no piecām sistēmiski nozīmīgam finanšu iestādēm Latvijā.

Zīmola un bankas juridiskā nosaukuma maiņas dēļ klientiem un partneriem neērtību nebūs, – nav nepieciešams pārslēgt spēkā esošos līgumus. Tāpat izsniegtās AS BlueOrange Bank maksājumu kartes ir aktīvas visu to paredzēto derīguma termiņu. Nemainīgi paliek spēkā arī galvenie bankas rekvizīti.

Bankas interneta vietnes jaunā adrese ir www.bluorbank.lv.

 

Saistītās ziņas

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk