Canva

2023. gada 4. jūnijā laikā no plkst. 01.00 līdz 03.00 banka Citadele veiks plānotus sistēmu uzlabojumus, kuru mērķis ir uzturēt bankas maksājumu karšu sistēmas stabilitāti un augstāko drošības līmeni. Līdz ar to iespējami pārtraukumi Citadeles maksājumu karšu un bankomātu darbībā.

Naktī no sestdienas uz svētdienu, divu stundu periodā ar maksājumu kartēm nebūs iespējams norēķināties par pirkumiem internetā un karšu termināļos, kā arī nedarbosies bankomāti.

Tāpat ar Citadeles maksājumu karti nevarēs izņemt vai iemaksāt naudu arī citos bankomātos.  Jāņem vērā, ka šajā periodā nedarbosies arī mobilie un valkājamie maksājumu risinājumi – gredzens, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay.

Bankas iekšējie un starpbanku pārskaitījumi, Citadeles  nodrošinātie maksājumu termināļi, kā arī citi bankas pakalpojumi netiks ietekmēti.

Par Citadeles Grupu

Citadeles misija ir modernizēt finanšu nozari un sniegt privātpersonām un uzņēmējiem visā Baltijā vairāk iespēju. Citadelei Baltijā 2022. gadā bija 374 000 aktīvo klientu, jaunos aizdevumos izsniegti 1,2 miljardi eiro, kopējam kredītportfelim sasniedzot 2.9 miljardus, un depozītu apjoms veidoja 3.9 miljardus eiro.

Līdztekus klasiskajiem bankas pakalpojumiem banka Citadele saviem klientiem piedāvā virkni jaunākās paaudzes finanšu tehnoloģijās bāzētu pakalpojumu, piemēram, mūsdienīgu lietotni, bezkontakta norēķinus un zibmaksājumus. Citadele pirmā Baltijā privātpersonām sāka piedāvāt iespēju atvērt kontu ar selfiju, maksāt ar gredzenu un veikt pārskaitījumus uz mobilā tālruņa numuriem. Savukārt uzņēmumi aktīvi izmanto iespēju ne vien atvērt kontu attālināti un pieteikties finansējumam sava biznesa attīstībai, bet arī pieņemt maksājumus ar Citadele Phone POS lietotni un universālo e-komercijas risinājumu Klix.

Banka Citadele ir Grupas mātes uzņēmums Latvijā, un tās meitas uzņēmumi un filiāles darbojas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Papildu informācija:
Līga Ratniece
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
AS “Citadele banka”
Tālr. 28378366
E-pasts: Liga.Ratniece@citadele.lv 
www.citadele.lv

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk