Image

Eiropas Centrālā banka apstiprinājusi Swedbank Uzņēmumu pārvaldes vadītāju Jevgeniju Ivanovu par bankas valdes locekli. Līdz šim Jevgenijs Ivanovs kā Uzņēmumu pārvaldes vadītājs darbojās Swedbank Latvija vadības komandā.

Jau ziņots, ka iepriekšējais Swedbank Lielo uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītājs Jevgenijs Ivanovs par Uzņēmumu pārvaldes vadītāja v.i. kļuva pēc tam, kad Lauri Menci apstiprināja par Swedbank Latvija valdes priekšsēdētāju.

Jevgenijs Ivanovs Swedbank uzņēmumu apkalpošanas jomā darbojas jau vairāk nekā 18 gadus. Karjeras gaitas uzsācis kā juridisko klientu apkalpošanas menedžeris. Tad vadījis Starptautisko klientu apkalpošanas nodaļu, mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanas daļas, kā arī Lielo uzņēmumu apkalpošanas daļu. Izglītību ieguvis Ventspils augstskolā un RTU Ventspils fakultātes Ekonomikas nodaļā. Papildus studējis arī Latvijas Universitātes Starptautisko ekonomisko attiecību katedrā, kamēr Uzņēmējdarbības un vadības maģistra grādu ieguvis Biznesa augstskolā “Turība”.

Jevgenijs Ivanovs

Swedbank vadības komanda šobrīd sastāv no valdes priekšsēdētāja Laura Menča un valdes locekļiem – Privātpersonu pārvaldes vadītājas Karīnas Kulbergas, Klientu servisa pārvaldes vadītāja Vadima Frolova, Finanšu pārvaldes vadītājas Līgas Šķenderes, Risku pārvaldes vadītājas Latvijā Rutas Malacanovas, Finanšu noziegumu novēršanas pārvaldes vadītājas Karinas Lindavas, Atbilstības kontroles vadītājas Gundegas Gencas, kā arī Juridiskās pārvaldes vadītājas Agneses Gardas, Personāla pārvaldes vadītājas Agitas Jākobsones un Komunikācijas un ilgtspējas pārvaldes vadītājas Lolitas Stašānes.


Papildu informācijai:
Jānis Krops
Swedbank Mediju attiecību vadītājs
Tālr.: 67444560, 26880381
janis.krops@swedbank.lv

Saistītās ziņas

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk