Image

No 11. oktobra banku pakalpojumi klātienē tiks nodrošināti pēc iepriekšējā pieraksta personām ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai izslimošanas faktu. Tas būs jāuzrāda kopā ar personu apliecinošiem dokumentiem pirms filiāles apmeklējuma. Šāda kārtība noteikta atbilstoši valdības pieņemtajiem lēmumiem par ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī un kārtību, kādā tiek nodrošinātas epidemioloģiskās vides prasības, lai mazinātu Covid-19 saslimšanas riskus.

Lai pēc iespējas mazinātu saslimšanas riskus gan banku darbiniekiem, gan pašiem klientiem, bankas aicina visus klientus, pēc iespējas izmantot banku attālinātās apkalpošanas iespējas, izmantojot, piemēram, internetbanku, mobilo aplikāciju, saziņu pa telefonu vai e-pastā, video konsultācijas, bankas virtuālo asistenta palīdzību, kā arī čata iespējas. Atsevišķos izņēmuma gadījumos, ko noteiks katra banka atsevišķi (piemēram, neatliekamu situāciju gadījumā, kad personai nav citu iespēju kā risināt savu situāciju klātienē), būs iespējams organizēt tikšanos klātienē, vienojoties individuāli ar savu banku un ievērojot visas epidemioloģiskās drošības prasības.

Vairāk nekā 90 % ikdienas pakalpojumu bankas jau šobrīd nodrošina attālināti, piedāvājot augsta līmeņa servisu visiem klientiem, vienlaikus tiem klientiem, kam ir vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikāti, arī turpmāk būs iespēja pēc iepriekšēja pieraksta apmeklēt filiāles, jo visi klientu apkalpošanā iesaistītie banku darbinieki atbildīs regulējuma prasībām. Tā kā daļa bankomātu pakalpojumu tiek piedāvāti tirdzniecības centru telpās, to pieejamību ietekmē centru darba laiki, kas ārkārtējas situācijas dēļ tiks mainīti, kā arī apmeklētāju plūsmas ierobežojumi, t.sk. prasība pēc derīga Covid-19 sertifikāta. Tādēļ aicinām klientus laikus plānot skaidras naudas vai naudas iemaksas bankomātos nepieciešamību un sekot līdzi aktuālajai informācijai par apmeklētāju plūsmas organizēšanu tirdzniecības centros un izvēlēties sev pieejamos bankomātus. Vienlaikus atgādinām par iespēju skaidru naudu izņemt arī tirdzniecības vietās, kurās šis pakalpojums ir pieejams, ievērojot iepriekšminētos nosacījumus.

Jautājumu gadījumos klientus aicinām vērsties pie savas bankas, kas izvērtēs katru individuālo situāciju un piedāvās iespējamo risinājumu.

RUS: Обслуживание клиентов в филиалах банка будет осуществляться в соответствии с требованиями эпидемиологической безопасности

Sabīne Spurķe
E-pasts: sabine.spurke@financelatvia.eu
+371 20604166
Komunikācijas vadītāja
Finanšu nozares asociācija

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk