Image

SEB banka kopā ar Mastercard aicina Latvijas FinTech jeb finanšu tehnoloģiju uzņēmumus pieteikties dalībai attīstības programmā Lighthouse, lai veidotu sadarbības modeļus ar bankām un investoriem, attīstītu savus produktus un iekarotu starptautiskos tirgus.

Uzņēmumi dalībai programmā var pieteikties līdz 5. februārim, aizpildot pieteikuma anketu. Dalība programmā ir bez maksas, un tās galvenais mērķis ir palīdzēt jaunuzņēmumiem veidot partnerības ar vadošajiem finanšu un tehnoloģiju jomu ekspertiem, lai attīstītu un pilnveidotu savus produktus un pakalpojumus atbilstoši mūsdienu digitālās vides prasībām.

SEB bankas Inovāciju vadītājs Kārlis Karolis:

“Programmas galvenā vērtība ir tās iesaistīto partneru kvalitātē un tās uzbūvē – neilgā laikā FinTech uzņēmumiem un partneriem ir iespējas satikt vienam otru un saprast partnerības iespējas un stratēģiskos mērķus. Arī bankas mērķis, piedaloties programmā kā partnerim, ir veidot jaunas sadarbības un papildināt savu pakalpojumu klāstu klientiem vai uzlabot iekšējos procesus. Piemēram, pērn sadarbībā ar programmas otrā cikla uzvarētāju “EveryPay” no Igaunijas visās Baltijas valstīs ieviesām jaunu e-komercijas platformu, kas tirgotājiem ļauj ērtāk apstrādāt klientu pirkumus un vienkāršāk pārvaldīt savus tiešsaistes veikalus vienā sistēmā. Turklāt pērn šis mākoņtehnoloģiju maksāšanas risinājums konkursā “PayTech Awards 2020” tika atzīts par labāko digitālo maksāšanas rīku pasaulē.”

Lighthouse programma tika uzsākta 2018. gadā ar mērķi palīdzēt Baltijas un Ziemeļvalstu jaunuzņēmējiem nodibināt kontaktus, iegūt partnerus un iedvesmoties no pieredzējušiem ekspertiem, kuri jau gadiem darbojas FinTech nozarē. Programmas darbības laikā uzsāktas jau vairāk nekā 70 partnerības. No Latvijas iepriekšējo trīs ciklu laikā programā ir piedalījušies seši uzņēmumi.

Vairāk informācijas par programmu šeit.

Papildu informācijai:
Elīna Neimane, Korporatīvās komunikācijas pārvalde, uzņēmumu komunikācijas vadītāja – 26861570, elina.neimane@seb.lv

Vairāk par SEB grupu Latvijā:
Twitter/SEB_Latvia, Facebook/SEB.Latvia un Skype/SEB_Latvija, YouTube/SEBlatvia

www.seb.lv

SEB grupa ir vadošā finanšu pakalpojumu sniedzēja Ziemeļeiropā. Kā banka ciešām un ilgtermiņa attiecībām, SEB Zviedrijā un Baltijā piedāvā finanšu konsultācijas un plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Dānijā, Somijā, Norvēģijā un Vācijā SEB darbības galvenā prioritāte ir korporatīvo un investīciju bankas pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un institucionālajiem klientiem. SEB grupas darbību starptautiskā līmenī apliecina pārstāvniecība 20 pasaules valstīs. Uz 2020. gada 31. decembri SEB grupas kopējie aktīvi veido 3,040 miljardu Zviedrijas kronu, kopējie aktīvi pārvaldīšanā – 2,106 miljardi Zviedrijas kronu. SEB grupā strādā 15 500 darbinieku. Vairāk par SEB grupu: https://www.sebgroup.com

Saistītās ziņas

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk