Image

LPB Bank jaunā mājaslapa tika izstrādāta, izmantojot mūsdienīgas un drošas tīmekļa vietņu tehnoloģijas un risinājumus, kā arī realizējot jaunākās tendences satura arhitektūrā, ergonomikā un dizainā, kas kopā nodrošina lietotājiem ērtu vietnes atspoguļošanu viedtālruņos un planšetdatoros.

Ja esat elektroniskās komercijas sadarbības partnera meklējumos, aicinām apmeklēt sadaļu “E-komercija” un uzzināt par mūsu priekšrocībām, tehnoloģiskiem un finanšu risinājumiem dažādu nozaru klientiem, kas ļauj mums nodrošināt maksājumu saņemšanu par precēm un pakalpojumiem no jebkuras vietas pasaulē. Mēs piedāvājam e-komercijas pakalpojumu sadarbībā ar Visa un Mastercard, kā arī vēl viena apmaksas veida – Apple Pay integrāciju klienta mājaslapā vai mobilajā lietotnē.

Ja esat uzņēmējs, iesakām apmeklēt sadaļu „Uzņēmumiem“. Tur Jūs atradīsiet informāciju par mūsu Bankas piedāvātajiem pakalpojumiem: maksājumu kartes, POS-termināļi, finansēšanas iespējas, brokeru pakalpojumi, valūtas darījumi, seifi, noguldījumi un elektroniskā komercija.

Ja esat FinTech uzņēmums vai jaunuzņēmums, iesakām apmeklēt sadaļu “FinTech”. Tur Jūs atradīsiet visu informāciju par mūsu atvērto datu risinājumiem (LPB Bank API) un dažādu bankas pakalpojumu arhitektūru, lai uzsāktu jaunuzņēmuma darbību vai paplašinātu esošo biznesu. Mēs piedāvājam BaaS (Banking as a Service) platformu – tehnoloģiskos un finanšu risinājumus, nodrošinot finanšu pakalpojumu sniedzējiem iespēju paplašināt sava biznesa robežas.

LPB Bank Valdes priekšsēdētājs Robert Christian Schoepf:

“Esmu ļoti gandarīts par veiksmīgo jaunās LPB Bank mājaslapas darbības uzsākšanu. Mūsu galvenais uzdevums bija izveidot lietotājam intuitīvi saprotamu, interaktīvu, vizuāli pievilcīgāku mājaslapu, kā arī nodrošināt darbību ērtumu tajā. Mēs esam izveidojuši lietotājam maksimāli saprotamu navigāciju un intuitīvu piekļuvi plašam pakalpojumu klāstam, kā arī iespēju momentāni pieteikties pakalpojumam un operatīvi saņemt atbildi no bankas. Klienti novērtēs jaunās mājaslapas vietnes ērtību un ātrumu. Esam parūpējušies, lai arī tie klienti, kas lieto viedtālruni, varētu viegli iepazīties ar Bankas pakalpojumiem un uzreiz pieteikties tiem.”

Ja jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, zvaniet LPB Bank Klientu apkalpošanas centrā (+371 67772999) vai rakstiet info@lpb.lv.

 

Papildu informācija:
Jūlija Zeile
LPB Bank mārketinga vadītāja
julija.zeile@lpb.lv
+371 26471277

 

Saistītās ziņas

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk