Image

LPB Bank piešķīrusi aizdevumu 310 tūkst. eiro apmērā Tenisa kluba rekonstrukcijas projektam, kura ietvaros no jauna jau uzbūvēts angārs un četri starptautiskajiem standartiem atbilstoši tenisa korti ar cieto segumu.

Jauno objektu būvniecība noslēdzās 2022. gada decembrī, un šobrīd klubs gatavs nodrošināt tenisa spēlētājus ar augstām prasībām atbilstošiem kortiem, kas piemēroti arī vietēja un starptautiska mēroga sacensību organizēšanai. Īstenojot šo projektu, Jelgavā radīta kvalitatīva un moderna sporta infrastruktūra, kas piesaista gan vietējo, gan arī apkārtējo reģionu iedzīvotāju uzmanību.

Rekonstrukcijas laikā izveidota arī infrastruktūra personām ar kustību ierobežojumiem, kas dod iespēju ratiņkrēslos esošiem spēlētgribētājiem uzspēlēt tenisu. Tāpat arī pārbūves laikā tika izveidota energoefektīva apkure un energoefektīvs LED apgaismojums.

“Ar projekta realizācijas ieceri vērsāmies vairākās Latvijas bankās, bet LPB Bank izvēlējāmies tāpēc, ka banka noticēja mūsu projektam, atbalstīja to un piedāvāja vislabāko sadarbības modeli projekta realizēšanai. Projekta realizācijas laikā izveidojās ļoti laba un profesionāla sadarbība ar LPB Bank,”

uzsvēra tenisa kluba pārstāvji.

Biedrība “Tenisa Klubs Jelgava” dibināta 2017. gadā. Biedrības mērķi ir popularizēt un attīstīt tenisu Jelgavā kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu; nodrošināt tenisa kā sporta veida pieejamību ikvienam Jelgavas iedzīvotājam; piedāvāt bērnu un jauniešu apmācību tenisā; nodrošināt Latvijas un starptautiska mēroga reitinga sacensību norisi Jelgavas pilsētā.

Lai šos mērķus īstenotu, Jelgavā bija nepieciešams izveidot starptautiskām prasībām atbilstošu tenisa halli, kurā dot iespēju trenēties un nodarboties ar tenisa prasmju apguvi Jelgavas bērniem un pieaugušajiem.

2017. gadā biedrība iegādājās tenisa infrastruktūru Jelgavā, Lietuvas šosejā 68A, kurai bija nepieciešama rekonstrukcija. 2018. gadā sākta projekta “Tenisa kluba pārbūve” izstrāde, 2019. gadā apstiprināts SIA “Arhitektūra un Vide”projekts un 2022. gadā ar LPB Bank un finanšu institūcijas Altum atbalstu sākta Tenisa kluba rekonstrukcijas projekta īstenošana.


Papildu informācija:

Jūlija Feščenko
LPB Bank mārketinga un komunikācijas vadītāja
julija.fescenko@lpb.lv
+371 26471277

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk