Image

LPB Bank ilggadējas sadarbības laikā kopumā ir piešķīrusi klienta kokapstrādes uzņēmumiem SIA “BS-HOLZ” un SIA “GBM” finansējumu vairāk kā 5 miljonu eiro apmērā, ar mērķi modernas un inovatīvas kokapstrādes rūpnīcas izveidei un renovācijai, ražošanas iekārtu iegādei. Tāpat Banka sadarbībā ar AS “Latvijas valsts meži” izsniedz bankas garantiju, lai nodrošinātu stabilas izejvielu piegādes.

 

Viena no kokapstrādes rūpnīcām SIA “BS-HOLZ” atrodas Bīriņos, kura ražo līmētās brusas logiem no priedes, ozola, eikalipta un citiem koksnes materiāliem. Ražošanā tiek izmantota inovatīva vācu tehnoloģija, kas nodrošina, ka logi nebojājas, nedeformējas un to kvalitāte nepasliktinās. Ar jauno tehnoloģiju palīdzību ražošanas procesā tiek nodrošināta augsta pievienotā vērtība un koksnes kā izejmateriāla maksimāla  izmantošana. Ražošanas tehnoloģija pastāvīgi tiek uzlabota. Saražotā produkcija tiek realizēta ne tikai Baltijas valstīs, bet arī Vācijā, Dānijā, Šveicē, Norvēģijā un Somijā.

 

Otra kokapstrādes rūpnīca SIA “GBM”, atrodas Ciemupē. SIA “GBM” ir viens no vadošajiem līmētās brusas ražotājiem Baltijā, kas specializējas uz speciālo izmēru brusu izgatavošanu. Uzņēmums piedāvā koka logu un durvju līmētās brusas, “Passivehaus” enerģiju taupošas brusas, Glulam-nesošās līmētās koka konstrukcijas, priedes galdniecības dēļus, dekoratīvās līstes, stūrīšus, latas, apdares un grīdas dēļus. Uzņēmums nodrošina bezatlikumu ražošanu – veicot pilnu koksnes pārstrādes ciklu, sākot no apaļkoku sazāģēšanas līdz gatavās produkcijas ražošanai.

 

Abas rūpnīcas nodarbina apmēram divi simti strādājošos, nodrošinot konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas.

 

Kā atzīst kompāniju valdes priekšsēdētājs Sergejs Baranovs, lai apmierinātu pastāvīgi progresējošo pieprasījumu, ražošanas jaudas būtu nepieciešams desmitkāršot. Viņš augstu novērtē sadarbību ar LPB Bank, kurā, pēc viņa vārdiem, ir profesionāli menedžeri. Pateicoties bankas profesionālai un individuālajai pieejai, kā arī piešķirtajam finansējumam, Baranova uzņēmumiem ir izdevies sasniegt uzstādītos mērķus.

 

Papildu informācija:
Jūlija Zeile
LPB Bank mārketinga un komunikācijas vadītāja
julija.zeile@lpb.lv
+371 26471277

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk