Image

Uzņēmējdarbības attīstībai Luminor banka piešķīrusi vairāk nekā pusmiljonu eiro SIA BCS, vienam no lielākajiem uzņēmumiem profesionālās uzkopšanas jomā. Uzņēmumam atvērta jauna kredītlīnija 350 tūkstošu eiro apmērā un izsniegts līzings par 200 tūkstošiem eiro. Aizdevums piešķirts ar Altum garantijas nodrošinājumu.

SIA BCS kredītlīniju izmantos tehnikas apkopei, kā arī ikdienas izdevumu segšanai, savukārt līzings paredzēts dažādas tehnikas iegādei, kas nepieciešama saimnieciskajai darbībai, tostarp teritorijas uzkopšanas tehnikai, mazgāšanas mašīnām u.c.

“Pakalpojumu nozare bija viena no tām, kuru pandēmija un ar to saistītie ierobežojumi ietekmēja visvairāk. SIA BCS šo periodu pārvarēja veiksmīgi, un šobrīd uzņēmums panācis apgrozījuma kāpumu, aktīvi piesaistot arvien jaunus sadarbības partnerus un klientus, kā arī paplašinot savu pakalpojumu klāstu. Nemitīga pārvaldības uzlabošana uzņēmumam ļaus sekmīgi konkurēt tirgū,” saka Ilze Zoltnere, Luminor bankas Korporatīvā departamenta vadītāja. 

Uzņēmums nodarbojas ar lielveikalu, biroju ēku un citu telpu uzkopšanu, kā arī sniedz ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumus un veic cita veida uzkopšanas darbus. SIA BCS lielākie sadarbības partneri ir Maxima, Rimi, IKEA, Drogas, Kronospan, Realto, Euro Aptieka, Vairāk saules u.c., t.sk. valsts un pašvaldību objekti, piemēram, Valsts Ieņēmumu dienests, RTU, Latvijas nacionālais vestūres muzejs, Daugavpils Olimpiskais centrs, Liepājas koncertzāle Lielais dzintars u.c.

“Ar Luminor sadarbojamies jau kopš 2019. gada, un šo gadu laikā bankas atbalsts ir bijis neatņemama uzņēmuma attīstības sastāvdaļa. Šobrīd esam iekrājuši nepieciešamo pieredzi un gatavi spert nākamos attīstības soļus arī starptautiskaijā tirgū. Aktīvi piedalāmies valsts un pašvaldību iepirkumos par uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumu sniegšanu un plānojam uzņemties arvien jaunus papildu darbus un objektus. Tā kā mums pieaug partneru un klientu skaits, bankas finansējums ļaus nodrošināt naudas plūsmas nepārtrauktību,” saka SIA BCS īpašnieks Romāns Berseņevs.

Par SIA BCS

SIA BCS dibināta 2010. gadā. Uzņēmums nodrošina ikdienas telpu un teritoriju uzkopšanu, pārvadājuma pakalpojumus un ģenerālo uzkopšanu, t. sk., logu, skatlogu un stikla fasāžu mazgāšanu, uzkopšanu pēc remonta vai būvdarbiem u.c. pakalpojumus. SIA BCS pārvaldības sistēma ir sertificēta atbilstoši starptautisko ISO kvalitātes standartu prasībām kopš 2019. gada. Uzņēmums viens no pirmājiem Baltijā ir ieviesis 100% elektronisku darba laika un pakalpojumu uzskaiti. SIA BCS izmanto vismodernākās uzkopšanas metodes, kas palīdz būt vienam no efektīvākajiem nozares uzņēmumiem.

Par Luminor

Luminor ir vadošā neatkarīgā banka Baltijas valstīs un trešais lielākais finanšu pakalpojumu sniedzējs reģionā. Mēs nodrošinām finanšu pakalpojumus privātpersonām, ģimenēm un uzņēmumiem. Tāpat kā Igaunijas, Latvijas un Lietuvas tirgi, mēs esam jauni, dinamiski un vērsti uz nākotni.

Papildu informācija:
Zelma Strupka
Luminor sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: 29950107
E-pasts: Zelma.Strupka@luminorgroup.com

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk