Image

Luminor banka piešķīrusi finansējumu investīciju fondam Titanium Baltic Real Estate, kas Rīgā iegādājies tirdzniecības centru Ozols. Šis ir pirmais investīciju fonda darījums Latvijā. Darījuma summa pārsniedza 40 miljonus eiro.

Tirdzniecības centra Ozols galvenie ilgtermiņa nomnieki ir saimniecības un interjera preču veikals Kesko Senukai un pārtikas veikals Rimi, kā arī vairāki mazāki nomnieki, tostarp ātrās ēdināšanas restorāns Hesburger, BENU aptieka u.c. Komercīpašums ir nodots ekspluatācijā 2019. gadā, un tā iznomājamā platība ir aptuveni 27000 kvadrātmetri. Īpašumam ir piešķirts BREEM In-Use “Very Good” atzinuma sertifikāts.

“Tirdzniecības centrs Ozols ir labi zināma rīdzinieku iepirkšanās vieta ar stratēģiski izdevīgu novietojumu pie Dienvidu tilta. Finansējot šī komercīpašuma iegādi, Latvijas nekustamo īpašumu tirgū esam palīdzējuši ienākt jaunam kvalitatīvam ārvalstu investoram. Novērtējam Fonda stratēģisko pieeju veicot investīcijas ilgtspējīgos komercīpašumos, kas viennozīmīgi sakrīt ar Bankas korporatīvās sociālās atbildības politiku. Vēl viena spēcīga investora ienākšana Latvijas komercīpašumu tirgū sniegs būtisku pienesums gan industrijai, gan Latvijas ekonomikai kopumā” 

saka Luminor nekustamo īpašumu finansēšanas eksperts Uģis Počs.

“Esam ļoti gandarīti par mūsu fonda pirmo ieguldījumu Latvijā. Tirdzniecības centra Ozols iegāde ir lielisks piemērs Titanium Baltia investīcijām nekustamajā īpašumā Baltijas valstīs. Perspektīva komercīpašuma iegāde ar spēcīgiem nomniekiem un ilgtermiņa nomas līgumiem nodrošina labu pamatu fonda tālākai darbībai un mērķim kļūt par vienu no nozīmīgākajiem nekustamā īpašuma investoriem Baltijā,”

saka Titanium Baltic Real Estate izpilddirektors Tommi Santanens.

 

Līdz šim tirdzniecības centrs Ozols piederēja Lietuvas nekustamo īpašumu uzņēmumam KS Holding.

 

Par Titanium Baltic Real Estate:

Special Mutual Fund Titanium Baltic Real Estate īpašais nekustamo īpašumu fonds ir Somijā reģistrēts alternatīvo ieguldījumu fonds, kas koncentrējas uz Baltijas nekustamo īpašumu tirgu. Fonds iegulda nekustamajos īpašumos, kas atrodas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, diversificējot savus ieguldījumus dzīvojamā fonda, biznesa, loģistikas un ražošanas objektos, viesnīcās, kā arī komerciālajā un sociālajā nekustamajā īpašumā. Investīciju mērķis galvenokārt ir jauni un mūsdienīgi īpašumi.

Par Luminor:

Luminor ir vadošā neatkarīgā banka Baltijas valstīs un trešais lielākais finanšu pakalpojumu sniedzējs reģionā. Mēs nodrošinām finanšu pakalpojumus privātpersonām, ģimenēm un uzņēmumiem. Tāpat kā Igaunijas, Latvijas un Lietuvas tirgi, mēs esam jauni, dinamiski un vērsti uz nākotni. 

Papildu informācija:
Inese Kronberga
Luminor sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29215409
E-pasts: Inese.Kronberga@luminorgroup.com

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk