Image

Lai nodrošinātu efektīvu ražošanas procesu un iespēju iegādāties jaunas iekārtas, Luminor banka ar 491 tūkstoti eiro atbalstījusi metālapstrādes uzņēmuma SIA Torgy Baltic tālāko darbību. Aizdevums paredzēts jaunas lāzergriešanas iekārtas iegādei.

Uzņēmums nodarbojas ar metāla konstrukciju un to sastāvdaļu ražošanu. SIA Torgy Baltic Latvijā darbojas jau 17 gadus un ražo metāla izstrādājumus naftas un gāzes infrastruktūras izveidei pēc mātes uzņēmuma Torgy Mek. Industri AS (Norvēģija) un māsas uzņēmuma Torgy Atlantic Ltd. (Lielbritānija) pasūtījumiem.

“Lielākā daļa mūsu saražotās produkcijas tiek eksportēta grupas klientiem – naftas un gāzes ieguves un apstrādes uzņēmumiem, kā arī kompānijām, kas nodarbojas ar materiālu un risinājumu piegādi industrijas pārstāvjiem visā pasaulē. Vienlaikus mēs attīstām metālapstrādes pakalpojumu sniegšanu arī vietējā tirgū un šogad esam saņēmuši un izpildījuši vairākus pasūtījumus no uzņēmumiem Latvijā. Ņemot vērā to, ka  daļa mūsu uzņēmuma rīcībā esošo iekārtu tiek lietotas jau aptuveni 15 gadu un savu laiku ir nokalpojušas, Luminor aizdevums palīdzēs iegādāties jaunu lāzergriešanas iekārtu, kas nepieciešama turpmākās darbības nodrošināšanai. Pateicoties šai iespējai, uzņēmuma rīcībā būs augstākās kvalitātes Šveices uzņēmuma Bystronic ražojuma BySmart Fiber 3015 iekārta. Tā nodrošinās īpaši precīzu metālmateriālu apstrādi un ar 10 KW jaudīgo lāzeri ir iespējams sagriezt līdz 30 mm biezu un tonnu smagu metāla loksni,”

saka SIA Torgy Baltic rūpnīcas vadītājs Akops Aleksanjans.

Uzņēmuma rīcībā ir modernas ražošanas iekārtas, uzņēmuma vajadzībām pielāgota IT infrastruktūra, kā arī tiek nomātas plašas ražošanas, noliktavu un biroja telpas. Ikgadēji atjaunotais starptautiskais kvalitātes sertifikāts ISO 9001 apliecina, ka uzņēmums nodrošina pārvaldības, ražošanas procesu un produktu kvalitātes standartus augstā līmenī.

“Torgy Baltic ieņēmumus ietekmē saistīto uzņēmumu pasūtījumi, kas lielā mērā ir atkarīgi no naftas un gāzes industrijas uzņēmumu vēlmēm un iespējām investēt jaunu vai jau esošu infrastruktūru objektu izbūvē un uzlabošanā. Uzņēmums kā Torgy grupas sastāvdaļa ir kļuvis atpazīstams klientu vidū kā profesionāls un atbildīgs kvalitatīvu produktu ražotājs, tādēļ ceram, ka bankas finansējums uzņēmumam palīdzēs sasniegt uzstādītos stratēģiskos mērķus un turpināt tālāku izaugsmi,”

saka Ilze Zoltnere, Luminor Korporatīvā departamenta vadītāja.

SIA Torgy Baltic sniegtie pakalpojumi un ražotā produkcija ir specifiska, tādēļ konkurences risks vietējā tirgū nav būtisks.

Par SIA Torgy Baltic

SIA Torgy Baltic ietilpst Torgy grupā, kas tika dibināta 1954. gadā Norvēģijā un apkalpo pasaules gāzes un naftas pārstrādes rūpniecību. Torgy ražotnes atbilst ISO 9001 standartam un atrodas Norvēģijā, Lielbritānijā, Indijā un tāpat arī Latvijā, Jelgavas novada Ozolniekos. Uzņēmumā strādā ap 50 kvalificētu darbinieku, tam ir arī spēcīga inženiertehniskā nodaļa, kas spēj piedāvāt kvalitatīvus inženierpakalpojumus. Savu darbības gadu laikā uzņēmums ir spējis nodrošināt nemainīgu ražošanas kvalitāti, vienlaikus demonstrējot stabilitāti, attīstot uzņēmējdarbību un nodrošinot drošu darba vietu uzņēmuma darbiniekiem.

Par Luminor

Luminor ir vadošā neatkarīgā banka Baltijas valstīs un trešais lielākais finanšu pakalpojumu sniedzējs reģionā. Mēs nodrošinām finanšu pakalpojumus privātpersonām, ģimenēm un uzņēmumiem. Tāpat kā Igaunijas, Latvijas un Lietuvas tirgi, mēs esam jauni, dinamiski un vērsti uz nākotni. 

Saistītās ziņas

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk