Image

Vairāk nekā 100 uzņēmēji no visas Latvijas pieteikušies Luminor organizētajai e-komercijas atbalsta programmai, apliecinot apņemšanos uzsākt un attīstīt tirdzniecību internetā. No visiem pieteikumiem Luminor kopā ar projekta sadarbības partneriem izvēlējās trīs uzņēmumus, kuriem sniegs atbalstu, palīdzot izveidot e-komercijas biznesu.

“Visvairāk pieteikumu saņēmām no uzņēmumiem, kurus tiešā veidā skārusi Covid-19 ārkārtas situācija. Tie ir vietējie ražotāji, kuri savus produktus galvenokārt realizē mazos veikalos, kur šobrīd mazinājusies apmeklētāju plūsma, gadatirgos, izstādēs un citos publiskos pasākumos. Ja uzņēmējam nav sava e-veikala, tad pircējus sasniegt šī brīža apstākļos ir samērā grūti, tāpēc vēlamies atbalstīt vietējos uzņēmumus un palīdzēt uzsākt pārdošanu tiešsaistē. Pēc saņemto pieteikumu skaita redzam, ka esam trāpījuši desmitniekā, jo uzņēmēju interese par e-komercijas risinājumiem ir liela, ko apliecina vairāk nekā 100 saņemtie pieteikumi,”

 – stāsta Kerli Gabrilovica, Luminor vadītāja Latvijā.

Uzņēmumi, kuriem tiks sniegts atbalsts un kuriem varēsim palīdzēt īsākā laikā būs: sociālais uzņēmums “Visi Var”, kas nodarbojas ar personu ar invaliditāti, viņu tuvinieku un sociāli mazaizsargāto grupu nodarbinātības veicināšanu, uzņēmums SIA “Ķemeru dūņas”, kas ražo unikālus dabas produktus skaistumkopšanai, un uzņēmums SIA “Rich Berry”, kas nodarbojas ar bezglutēna ķirbju sēklu miltu un sauso maisījumu ražošanu, lai atvieglotu dzīvi cilvēkiem ar glutēna nepanesību.

Lai veiksmīgi attīstītu izvēlēto uzņēmumu e-biznesu, Luminor organizēs virtuālas darba sesijas, kuru laikā uzņēmēji kopā ar jomas ekspertiem izveidos vai uzlabos interneta veikalu, izstrādās digitālā mārketinga stratēģiju un sakārtos loģistikas ķēdi, lai saražotās preces veiksmīgi nonāktu pie pircējiem.

Efektīvu un ātru mājaslapas izstrādi ar e-komercijas iespējām palīdzēs nodrošināt pieredzējuši mājaslapu un citu digitālo risinājumu izstrādātāji “SMARTi”, “Mozello” un “Born”. Savukārt ar digitālā mārketinga konsultācijām palīdzēs digitālā mārketinga aģentūra “Infinitum Agency, bet piemērotākos loģistikas risinājumus ieteiks sūtījumu pārvadātāji “DPD Latvija”.

Par Luminor

Luminor ir trešais lielākais finanšu pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs ar 940 tūkstošiem klientu, 2500 darbiniekiem un 16,6% tirgus daļu noguldījumos un 18,7% tirgus daļu kreditēšanā 2019. gada beigās. Luminor pašu kapitāls veido 1,6 miljardus eiro, pirmā līmeņa pamata kapitāla rādītājam (CET1) sasniedzot 19,7%.

 

Papildu informācija:

Inese Kronberga

Luminor sabiedrisko attiecību vadītāja

Tālr.: 29215409

E-pasts: Inese.Kronberga@luminorgroup.com

Saistītās ziņas

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk