Image

Nekustamo īpašumu attīstītājs KBOpiesaistījis no Swedbank 3,6 miljonus eiro daudzdzīvokļu mājas celtniecībai Rīgā, Imantā. Projekts ar nosaukumu Mimosa,kas atbilst Swedbank ilgtspējīga aizdevuma kritērijiem, ietver 70 modernus A energoefektivitātes klases dzīvokļus.

KBO pārstāvis Andris Dzirnieks norāda:

“Mimosa” būs plaukstoša un harmoniska vide, kurā vienlīdz labi jutīsies kā jauni un aktīvi cilvēki, tā ģimenes ar bērniem un seniori. Dzīvokļi tiks izvietoti mūsdienīgā 9 stāvu ēkā ar ērtu liftu līdz pat pagrabstāvam, kurā katram dzīvoklim atradīsies mantu glabātuve, kas ir iekļauta dzīvokļa cenā. Lielāko dzīvokļu īpašniekiem tiks nodrošināta ērta autostāvvieta divos līmeņos. Domās par jauno paaudzi, mājokļu kompleksu papildinās drošs bērnu rotaļu laukums. Jaunais projekts papildinās citu KBO realizēto projektu klāstu, kas jau ir saņēmuši atzinību energoefektivitātes jomā. Swedbank finansējums palīdzēs ātrāk iesākt 70 jaunusdzīvesstāstus un ceļojumus sava mājokļa veidošanā.

Būvniecībā izmantotie materiāli nodrošinās augstu skaņas un siltuma izolāciju, kā arī projektā iekļauta modernākā gaisarekuperācijas sistēma. Izmantotie risinājumi jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem nodrošināsbūtisku energoresursu izmaksu ietaupījumu,kā arī tie ir funkcionāli izplānoti, atbilstoši cilvēku vajadzībām dažādos dzīves ciklos.Jaunais projekts papildinās energoefektīvo dzīvokļu piedāvājumu Rīgā.

Kā norāda Swedbank Lielo uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītāja Olga Kotova:

Šie dzīvokļi paredzēti plašam sabiedrības lokam, neaizmirstot par estētisku, ērtu un pārdomātu vidi jaunajiem dvokļu īpašniekiem. Uēmuma Skandivijasizcelsme ietver ilgtspējīga biznesa filozofiju, mūsdienīgu redzējumu un pārdomātu piedāvājumu, īstenojot projektus. Ņemot vērā kopējo daudzdzīvokļu ēku fondu, esam gandarīti par katru projektu, kura īstenošanu varam atbalstīt.

Nekustamo īpašumu attīstītājs “KBO”, kas Latvijā darbību veic jau 10. gadu, pārstāvot Somijas korporācijas “Insinōōritoimisto Bertel Ekengren Oy” nekustamā īpašuma projektus Latvijā, iepriekš realizējis mūsdienīgos dzīvokļu namus “Imantas Ozoli” un “Akācijas”,kurus augsti novērtējuši gan to iedzīvotāji, gan būvniecības nozares eksperti.

Papildu informācija:
Jānis Krops
Swedbank mediju attiecību vadītājs
Tālr.: 67444560, 26880381
Pjanis.krops@swedbank.lv

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk