Image

Par AS “Reģionālā investīciju banka” valdes locekli jūlijā kļuvis līdzšinējais bankas Juridiskā departamenta vadītājs Edgars Vadzītis. 

Jaunā valdes locekļa atbildības joma būs juridiskie un atbilstības pārvaldības jautājumi. 

“Esmu gandarīts par iespēju strādāt jaunā atbildības līmenī, jo sekmīga bankas attīstība nebūtu iespējama bez precīziem juridiskajiem risinājumiem un skrupulozas atbilstības prasību izvērtēšanas,” uzsver AS “Reģionālā investīciju banka” valdes loceklis Edgars Vadzītis. 

Edgars Vadzītis AS “Reģionālā investīciju banka” strādā vairāk nekā piecpadsmit gadus,  pēdējos sešus gadus vadījis Juridisko daļu. E.Vadzītim ir maģistra grāds jurisprudencē un bakalaura grāds finansēs, tāpat viņš regulāri papildinājis zināšanas dažādos specializētos kursos. 

Par Reģionālo investīciju banku

AS Reģionālā investīciju banka darbību uzsāka 2001.gadā. Pēc aktīvu apmēra 2022.gada 31.martā bija astotā lielākā banka Latvijā. Bankas kopējais pamatkapitāls ir 32,33 miljoni eiro un lielākais akcionārs ir SIA SKY Investment Holding (44%). Citiem institucionālajiem un privātajiem akcionāriem katram nepieder vairāk par 20% akciju. Reģionālās investīciju bankas neauditētā peļņa 2021.gada 12 mēnešos sasniedza 8,437 miljonus eiro.

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk