Image

AS “SEB banka” ir palielinājusi overdraftu būvmateriālu un mājsaimniecības preču tirgotājam SIA “DEPO DIY” par 10 miljoniem eiro, kopējam overdrafta apjomam sasniedzot 60 miljonus eiro. Uzņēmums iegūto finansējumu plāno izmantot apgrozāmo līdzekļu finansēšanai, lai vēl plašāk attīstītu DEPO veikalu tīklu Baltijā.

Uzņēmums pēdējo trīs gadu laikā ir paplašinājis savu darbību Lietuvā, tādējādi ievērojami audzējot arī savu apgrozījumu. Tāpāt līdz gada beigām uzņēmums plāno atvērt jaunu DEPO veikalu arī Igaunijā.

Ints Krasts, SEB bankas valdes loceklis:

“Esam gandarīti, ka mūsu vairāk nekā desmitu gadus ilgstošās sadarbības rezultātā, esam bijuši līdzās, sniedzot savu atbalstu uzņēmumam, kas vairākus gadus pēc kārtas atrodas būvniecības industrijas topa līdera pozīcijā un viennozīmīgi ir viens no biznesa veiksmes stāstiem. Uzņēmums pēdējo trīs gadu laikā ir sasniedzis iespaidīgus izaugsmes tempus, atverot piecus jaunus veikalus Lietuvā un plānojot atvērt jaunu veikalu Igaunijā, tādējādi ieliekot stabilus pamatus turpmākai izaugsmei Baltijas tirgū. Kā ilgstošs sadarbības partneris mēs novērtējam uzņēmuma līdzšinējos sasniegumus un nākotnes ambīcijas, mērķtiecīgi paplašinot savu darbību.”

Vera Matisone, DEPO valdes locekle: “DEPO augstu novērtē ilggadējo sadarbību ar SEB banku. Abpusēja izpratne par nākotnes mērķiem un SEB bankas konsekventa pieeja sadarbībai ar DEPO ļauj  veiksmīgāk plānot investīcijas un naudas plūsmu DEPO veikalu-noliktavu tīkla paplašināšanai Baltijā.”

SIA “Depo DIY” ir Latvijā reģistrēts uzņēmums, kas pārvalda 14 “DEPO” veikalus-noliktavas – “MĀJAI, DĀRZAM, REMONTAM” Latvijā un Lietuvā. SIA “Depo DIY” tika reģistrēts 2004. gadā.

Papildu informācijai:

Ieva Bethere, SEB bankas uzņēmumu segmenta komunikācijas vadītāja – 29550199, ieva.bethere@seb.lv

Vairāk par SEB grupu Latvijā:

Twitter/SEB_Latvia, Facebook/SEB.Latvia un Skype/SEB_Latvija, YouTube/SEBlatvia

www.seb.lv

Saistītās ziņas

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk