Image

SEB banka piešķīrusi papildu aizdevumu piecu miljonu eiro apmērā tirdzniecības centram “Spice”, līdz ar to sasniedzot kopējo aizdevuma summu 55 miljoni eiro. Plānotā tirdzniecības centra modernizācija ļaus gan uzlabot īpašuma pievilcīgumu, gan veicināt ilgtspējīgāku un efektīvāku energoresursu patēriņa pārvaldību.

Plānots, ka kopējās investīcijas tirdzniecības centra modernizācijas projektā sasniegs ap 10 miljoniem eiro.

“Interjera atjaunošana ir vitāli svarīga Spices kā vadošā tirdzniecības centra pozīciju saglabāšanai. Pērn investējām 3,7 miljonus grīdas seguma maiņā, labierīcību un Palmu alejas atjaunošanā, savukārt šogad plānotie darbi ietvers visus trīs ātrijus un modes aleju. Projekta ietvaros Spice ne tikai iegūst jaunu, modernu izskatu, bet tiek modernizētas arī visas komunikācijas, uzlabota ventilācija un veikta apgaismojuma maiņa uz LED tehnoloģijām. Esam arī izveidojuši dzeramā ūdens staciju, kur ikviens apmeklētājs var bez maksas uzpildīt savu ūdens pudeli. Tāpat dizainā daudz izmantojam Latvijas mākslinieku un ražotāju darbus,” stāsta tirdzniecības centru “Spice” un “Spice Home” vadītāja Iveta Priedīte.

SEB bankas valdes loceklis Ints Krasts:

“2022. gadu var uzskatīt par atveseļošanās gadu pēc Covid-19 pandēmijas, kas atspoguļojās arī iedzīvotāju iepirkšanās paradumos. Lai arī e-komercijas apjomi turpina pieaugt, tirdzniecības centri ar labu atrašanās vietu, modernu, komfortablu vidi un pircējiem ikdienā nepieciešamām precēm un pakalpojumiem būs aktuāli arī turpmāk, tāpēc saglabājam konstruktīvu skatījumu uz komercplatību attīstību. Viens no būtiskiem šī segmenta attīstības faktoriem jau šobrīd ir ilgtspēja. Spice ir viens no piemēriem, kā pārdomātas investīcijas komunikāciju un iekārtu uzlabošanā var sniegt būtisku ieguvumu ne vien pašam uzņēmumam, bet reizē arī mazināt ietekmi uz vidi.”

Pērn t/c “Spice” saņēma arī BREEAM ilgtspējas sertifikātu, kas apliecina, ka tirdzniecības centra ēka atbilst pasaules ilgtspējas standartiem. Tika uzstādīts jaunākās paaudzes gāzes katls ar kondensatoru, kas ļaus samazināt gāzes patēriņu par 10% un atgūt 10% no dūmgāzu temperatūras. Tāpat arī uz tirdzniecības centra jumta izveidots saules paneļu parks. “Šogad plānojam turpināt jau iesāktās aktivitātes, lai saņemtu augstāku BREEAM sertifikācijas pakāpi, kas ietver apgaismojuma nomaiņu, vēl gudrāku energoresursu pārvaldību un efektīvāku atkritumu šķirošanu,” papildina Iveta Priedīte.

Par t/c “Spice”

T/c “Spice” ir viens no vadošajiem tirdzniecības centriem Latvijā. Tas atrodas Daugavas kreisajā krastā, tikai aptuveni 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra, un tirdzniecības centru ir ērti sasniegt arī no lidostas “Rīga”. Tirdzniecības centros “Spice” un “Spice Home” ir vairāk nekā 200 tirdzniecības vietu, kā arī restorāni, kafejnīcas un dažādi pakalpojumi. Apmeklētāju ērtībām ir pieejamas gandrīz 2000 autostāvvietas un 3 elektroauto uzlādes stacijas.

Papildu informācijai:
Elīna Neimane, Korporatīvās komunikācijas pārvalde, uzņēmumu komunikācijas vadītāja – 26861570, elina.neimane@seb.lv
Vairāk par SEB grupu Latvijā:
Twitter/SEB_Latvia, Facebook/SEB.Latvia, YouTube/SEBlatvia, LinkedIn/Seb-banka-latvia
www.seb.lv

SEB grupa ir vadošā finanšu pakalpojumu sniedzēja Ziemeļeiropā. Kā banka ciešām un ilgtermiņa attiecībām, SEB Zviedrijā un Baltijā piedāvā finanšu konsultācijas un plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Dānijā, Somijā, Norvēģijā un Vācijā SEB darbības galvenā prioritāte ir korporatīvo un investīciju bankas pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un institucionālajiem klientiem. SEB grupas darbību starptautiskā līmenī apliecina pārstāvniecība 20 pasaules valstīs. Uz 2022. gada 31. decembri SEB grupas kopējie aktīvi veido 3 533 miljardus Zviedrijas kronu, kopējie aktīvi pārvaldīšanā – 2 123 miljardi Zviedrijas kronu.
SEB grupā strādā 16 000 darbinieku. Vairāk par SEB grupu:
www.sebgroup.com.

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk