Image

SEB banka piešķīrusi finansējumu 16 miljonu apmērā uzņēmumam SIA “RCH Management”, kam pieder tirdzniecības centrs “Damme” Imantā. Finansējums tiks ieguldīts esošo saistību refinansēšanai. 

Šis ir pirmais SEB bankas darījums ar nekustamo īpašumu ieguldījumu uzņēmumu “New Agenda Partners”, kas pārvalda Norvēģijas izcelsmes kapitālu Latvijā.

Ints Krasts, SEB bankas valdes loceklis:

“Lai arī šobrīd, nolūkā mazināt Covid-19 izplatīšanās risku, tirdzniecības centru darbība ir būtiski ierobežota, līdz ar to ieviešot izmaiņas arī iedzīvotāju iepirkšanās paradumos un veicinot e-komercijas apjomu pieaugumu, saglabājam konstruktīvu skatījumu uz komercplatību attīstibu. Esam pārliecināti, ka tirdzniecības centri ar labu atrašanās vietu un pircējiem ikdienā nepieciešamām precēm un pakalpojumiem saglabās savu aktualitāti arī turpmāk.”

Joakims Blankings (Joakim Blanking), SIA “RCH Management” valdes loceklis:

“Tirdzniecības centrs “Damme” ir ļoti labi funkcionējošs mazumtirdzniecības centrs, kas nostiprinājis savas pozīcijas Pārdaugavā. Neraugoties uz šā brīža izaicinājumiem, tirdzniecības centrs strādā ar labiem rezultātiem, ko apliecina gan stabilitāte komercplatību nomnieku vidū, gan arī SEB bankas piešķirtais finansējums. Ļoti augstu vērtējam SEB banku kā ilgtermiņa finanšu partneri un ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk.”

Tirdzniecības centrs “Damme” durvis vēra 2011. gada pavasarī un tika paplašināts 2017.gadā. Tas ir lielākais tirdzniecības centrs Imantā, kas nodrošina daudzveidīgu un visaptverošu veikalu piedāvājumu, kā arī plašu pakalpojumu klāstu.

Papildu informācijai:

Elīna Neimane Korporatīvās komunikācijas pārvalde, uzņēmumu komunikācijas vadītāja – 26861570, elina.neimane@seb.lv

Vairāk par SEB grupu Latvijā:
Twitter/SEB_Latvia, Facebook/SEB.Latvia un Skype/SEB_Latvija, YouTube/SEBlatvia
www.seb.lv

Saistītās ziņas

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk