Canva

Paplašinot SEB bankas kredītkaršu sniegtās iespējas, kopš 2023. gada 21. aprīļa visiem SEB bankas kredītkaršu lietotājiem bez maksas ir pieejama ceļojumu apdrošināšana. Turklāt, sākot ar šī gada 2. maiju banka samazinās procentu likmes par izmantoto kartes kredīta limitu.

Jau ilgāku laiku kredītkaršu īpašniekiem tiek piedāvāta bezmaksas pirkumu apdrošināšana, kas nozīmē, ka ar SEB bankas kredītkarti veiktie pirkumi ir automātiski apdrošināti. Piemēram, mēbeles, apģērbs, apavi, mūzikas instrumenti, sporta un aktīvās atpūtas priekšmeti, rotaļlietas, sadzīves tehnika, dators un citas ilgtermiņa lietošanas preces.

Aprīlī priekšrocību klāsts tika papildināts, kredītkaršu īpašniekiem bez maksas sniedzot arī ceļojumu apdrošināšanu*. Apdrošināšana, kas tiek piedāvāta sadarbībā ar If Apdrošināšana, ir pieejama neierobežotam skaitam ceļojumu un darbosies tik ilgi, kamēr vien kredītkarte ir aktīva un ceļojuma ilgums nepārsniedz 60 dienas. Turklāt tā ir pieejama automātiski – klientiem nav nepieciešams papildus aizpildīt pieteikumus vai veikt citas darbības. Apdrošināšana būs spēkā arī tad, ja ar ceļojumu saistītie izdevumi nav segti ar konkrēto kredītkarti.

Tiks samazinātas procentu likmes

Paplašinot kredītkaršu priekšrocību klāstu, SEB banka vienlaicīgi samazina procentu likmi par izmantoto kredītlimitu.

Sākot ar šī gada 2. maiju procentu likme par kredītlimita izmantošanu tiks samazināta no 21% uz 18% gadā.

Jau iepriekš klientiem bija iespēja izmantot dažādas limita atmaksas iespējas. Piemēram, izmantoto kredītlīnijas summu var atmaksāt pakāpeniski – katra nākamā mēneša 5.-15. datumā atmaksājot bankai tikai 5% no iepriekšējā mēnesī izmantotā kredītlimita. Savukārt, atmaksājot visu izmantoto kredītlimita summu līdz nākamā mēneša 15. datumam, procenti nav jāmaksā vispār un kredītlimits atkal ir pieejams pilnā apmērā.

*Informācija par ceļojuma apdrošināšanas noteikumiem ir pieejama SEB bankas mājaslapā.

Papildu informācijai:
Jeļena Novaka, SEB bankas privātpersonu komunikācijas vadītāja – tālr. 29401327, jelena.novaka@seb.lv
Vairāk par SEB grupu Latvijā:
Twitter/SEB_Latvia, Facebook/SEB.Latvia, YouTube/SEBlatvia, LinkedIn/Seb-banka-latvia
www.seb.lv
SEB grupa ir vadošā finanšu pakalpojumu sniedzēja Ziemeļeiropā. Kā banka ciešām un ilgtermiņa attiecībām, SEB Zviedrijā un Baltijā piedāvā finanšu konsultācijas un plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Dānijā, Somijā, Norvēģijā un Vācijā SEB darbības galvenā prioritāte ir korporatīvo un investīciju bankas pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un institucionālajiem klientiem. SEB grupas darbību starptautiskā līmenī apliecina pārstāvniecība 20 pasaules valstīs. Uz 2022. gada 30. jūniju SEB grupas kopējie aktīvi veido 4,113 miljardus Zviedrijas kronu, kopējie aktīvi pārvaldīšanā – 2,100 miljardi Zviedrijas kronu. SEB grupā strādā 16 000 darbinieku. Vairāk par SEB grupu: www.sebgroup.com.

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk