Gatavojoties XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem, Swedbank apdrošinājusi svētku dalībniekus, organizatorus un brīvprātīgos par kopējo apdrošinājuma summu 400 miljoni eiro. Polises segums ietvers nelaimes gadījumu, traumu un dzīvības apdrošināšanu svētku norises laikā. Tāpat Swedbank nodrošinās Svētku pasākumu Civiltiesisko apdrošināšanu par kopējo apdrošināšanas summu 2 miljoni eiro.

“Swedbank jau vairāk nekā desmit gadus ir bijis viens no pastāvīgajiem Dziesmu un deju svētku atbalstītājiem. Arī šogad esam apņēmušies rūpēties par dalībnieku un pasākumu apdrošināšanu, lai sīkas nebūšanas neaizēnotu lielo prieku par kopā radītiem svētkiem. Ticam, ka svētki saistīsies tikai ar patīkamām emocijām, tieši tāpēc, ir svarīgi laikus nodrošināties pret iespējamajiem negadījumiem, lai svētku laikā pēc iespējas varētu koncentrēties uz galveno,” norāda Lauris Mencis, Swedbank valdes priekšsēdētājs.

Dalībnieki vajadzības gadījumā apdrošināšanas pakalpojumus varēs saņemt uzrādot Svētku dalībnieka karti un iesniedzot nepieciešamos dokumentus internetbankā (Swedbank klienti) vai klātienē Swedbank filiālēs visā Latvijā (visi svētku dalībnieki).

XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki notiks no 2023. gada 30. jūnija līdz 9. jūlijam un pulcēs 40 tūkstošus dalībnieku. Kopumā svētku nedēļā norisināsies aptuveni 75 pasākumi.

Papildu informācija:
Jānis Krops
Swedbank mediju attiecību vadītājs
Tālr.: 67444560, 26880381
janis.krops@swedbank.lv

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk