Image

Krīzes primāri ietekmē iedzīvotāju finansiālo labklājību, kas iet roku rokā arī ar emocionālo stāvokli. Bažas par finanšu situāciju, zaudētā iespēja brīvi pārvietoties, piespiedu ikdienas paradumu maiņa, pienākumu slodzes pieaugums vai, gluži otrādi – dīkstāve, nopietni iedragā dažādu sabiedrības grupu emocionālo labsajūtu. Valsts policijā palielinās izsaukumu skaits par vardarbības pieaugumu ģimenēs, uz palīdzības tālruņiem pieaug zvanu skaits no izmisušiem vecākiem, kuri nespēj tikt galā ar milzīgo slodzi un savienot attālinātu darbu ar atbalstu bērniem mācībās.

Lai stiprinātu iespējas plašam iedzīvotāju lokam apmierināt ne tikai pamata, bet arī drošības, sociālās un attīstības vajadzības un saņemt tam nepieciešamo atbalstu, Swedbank izveido emocionālās labklājības atbalsta programmu “Stiprāki kopā” un ziedo 100 000 eiro astoņām sabiedriskā labuma iniciatīvām. Šīs iniciatīvas katra savā veidā strādā ar Covid-19 krīzes radītajām sekām un nodrošina dažādu sabiedrības grupu emocionālo labklājību, drošību un spēju pārdzīvot krīzi. Šīs organizācijas pārstāv tādas jomas kā pamatvajadzību nodrošināšana, atbalsts no vardarbības cietušajiem, emocionālais atbalsts vecākiem, izglītība, rehabilitācija un kultūra.

Aicinām mediju pārstāvjus uz videokonferenci trešdien, 29. aprīlī, plkst. 12.00 vietnē ZOOM.

Mediju pasākumā uzzināsiet:

  • cik daudzas ģimenes krīzes dēļ griežas pēc palīdzības un kā jūtas Latvijas iedzīvotāji;
  • kādas ir sabiedrības galvenās vajadzības emocionālās labklājības stiprināšanai;
  • kā tiks īstenota emocionālās labklājības atbalsta programma “Stiprāki kopā” un kādiem mērķiem tiks piešķirti līdzekļi.

Preses konferencē piedalīsies:

  • Ramona Petraviča, Labklājības ministre;
  • Reinis Rubenis, Swedbank vadītājs Latvijā;
  • Agnese Sladzevska, “Centrs Dardedze” valdes locekle;
  • Iluta Lāce, “Centrs MARTA” vadītāja;  
  • Jānis Skutelis, iniciatīvas ”Dots devējam atdodas” pārstāvis;
  • Adriāna Kauliņa, Swedbank sociālo iniciatīvu vadītāja.

Lai saņemtu saiti dalībai preses konferencē, lūdzam reģistrēties, sūtot savu kontaktinformāciju uz e-pastu elina@deepwhite.lv.

 

Papildu informācijai:

Jānis Krops

Swedbank Mediju attiecību vadītājs

Tālr.: 67444560, 26880381

janis.krops@swedbank.lv

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk