Image

Gundega Genca, Swedbank Atbilstības kontroles vadītāja Latvijā, no 20.marta pievienojas “Swedbank” AS (Latvija) valdei. Jau ziņots, ka kopš 6.janvāra Gundega Genca ieņem Swedbank Atbilstības kontroles vadītājas amatu Latvijā un darbojas arī bankas vadības komandas sastāvā. Viņas stāšanos “Swedbank” AS (Latvija) valdes locekles amatā apstiprinājusi Eiropas Centrālā banka. Līdz ar Gundegas Gencas pievienošanos valdes sastāvam valdes locekļa amatu atstāj Ģirts Bērziņš.

Gundegai Gencai ir vairāk nekā 20 gadu ilga darba pieredze banku sektorā, tostarp, atbilstības kontroles vadīšanā, kā arī plašas zināšanas klientu izpētes un darījumu novērtēšanā. Iepriekš viņas pieredze bijusi saistīta ar atbilstības kontroles vadīšanu SEB un Luminor bankās, kā arī konsultāciju sniegšanu atbilstības jomā.

“Atbilstības kontroles nozīmīgums pēdējos gados strauji audzis un tas prasa ļoti lielu kompetenci, zināšanas un labu komandas darbu gan ekspertu, gan vadības līmenī. Esmu gandarīts, ka Swedbank valdi Latvijā papildinās tik pieredzējusi profesionāle,”

 – uzsver Swedbank Latvija valdes priekšsēdētājs Reinis Rubenis.

Atbilstības kontrole Latvijā ir daļa no Grupas Atbilstības kontroles funkcijas, kuras vadītājs ir tieši pakļauts Swedbank Grupas prezidentam. Atbilstības kontroles atbildība ir pārliecināties, ka banka un tās darbinieki darbojas saskaņā ar ārējiem un iekšējiem normatīviem. Tas tiek īstenots, veicot pārbaudes, novērtējot un ziņojot neatbilstības bankas un Grupas vadībai, kā arī sniedzot eksperta padomus vairākās jomās. Kā Atbilstības kontroles vadītāja Latvijā Gundega Genca vada Atbilstības kontroles komandu Latvijā, nodrošina sadarbību ar uzraugošajām iestādēm, kā arī ir daļa no vadības komandas Latvijā.

Swedbank vadības komandā šobrīd ir arī valdes priekšsēdētājs Reinis Rubenis, valdes locekļi – Privātpersonu pārvaldes vadītājs Renārs Rūsis, Uzņēmumu pārvaldes vadītāja Ieva Vīgante, Klientu servisa pārvaldes vadītājs Vadims Frolovs, Finanšu pārvaldes vadītāja Līga Šķendere, Risku pārvaldes vadītāja Latvijā Ruta Malacanova, Risku vadības pārvaldes vadītājs Juris Bogdanovs, kā arī Juridiskās pārvaldes vadītāja Agnese Garda, Personāla pārvaldes vadītāja Agita Jākobsone un Komunikācijas pārvaldes vadītājs Māris Plūme.

Papildu informācijai:

Jānis Krops,

Swedbank Mediju attiecību vadītājs

Tālr.: 67444560, 26880381;

E-pasts: janis.krops@swedbank.lv

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk