Image

Swedbank ir piešķīrusi 7,7 miljonu eiro lielu finansējumu uzņēmumu grupai TENAX jaunas sendvičpaneļu ražotnes izveidei, no kuriem 3 miljoni eiro tiks ieguldīti ražošanas ēkas būvniecībā, kamēr 4,7 miljoni eiro paredzēti ražošanas iekārtu iegādei. Kopējās TENAX grupas uzņēmumu investīcijas šajā projektā plānotas vairāk nekā 12 miljonu eiro apmērā.

 

 

SIA “TENAX PANEL”, kas ir viens no lielākajiem sendvičpaneļu ražotājiem Baltijā, jauno uzņēmuma ražotni veido līdzās jau esošajai ražotnei Dobelē. Uzņēmums ir daļa no Tenax grupas, kurā vēl ietilpst tādi uzņēmumi, kā SIA ”TENAX’, SIA “TENAX PANEL”, SIA “TENAPORS”, SIA “TENAX INSTALL”.

Kā atzīst uzņēmuma valdes loceklis Roberts Kurma:

“TENAX mērķis ir būt līderim ne tikai savā uzņēmējdarbības jomā, bet arī pārmaiņu nesējam būvniecības nozarē kopumā. Esam ieviesuši Environmental Product Declaration sertifikātu, kas ļauj mums ražot sendvičpaneļus atbilstoši augstākajiem ilgtspējas standartiem. Tāpēc arī mūsu klienti augstu novērtē to, ka ražotā produkcija ļauj būvēt ēkas, kas atbilst ne tikai augstākajām būvniecības, bet arī ilgtspējas prasībām”.

SIA “Tenax Panel” lielāko daļu savas produkcijas eksportē. 45% no saražotās produkcijas tiek realizēta tieši Skandināvijas tirgos, kas īpašu nozīmi pievērš ilgtspējas kritēriju ieviešanai.

Kā uzsver Swedbank Uzņēmumu pārvaldes vadītāja vietas izpildītājs Jevgenijs Ivanovs:

“Swedbank savā darbībā ir nodefinējusi vairākus kritērijus, kas ir saistoši mums kā uzņēmumam. Starp šiem mērķiem ir gan vēlēšanās sekmēt tautsaimniecības izaugsmi, gan arī piedalīties ilgtspējīgas biznesa vides veidošanā. Sadarbībā ar Tenax varam ne tikai sasniegt savus mērķus kā finansētājs, bet arī justies droši, ka kopējās sadarbības rezultātā varam ietekmēt ekonomikas transformācijas procesu zaļākas un ilgtspējīgākas nākotnes virzienā”.

Tenax grupa, SIA “TENAX” dibināta 1991. gadā un tā vienīgais īpašnieks ir Nikolajs Kurma. Uzņēmumu grupā ietilpst  SIA ”TENAX’, SIA “TENAX PANEL”, SIA “TENAPORS” un SIA “TENAX INSTALL” , kas kopā nodarbina  180  darbinieku. Uzņēmumu grupa pērn strādāja ar 40 miljonu eiro lielu apgrozījumu un ap 3 miljonu eiro peļņu. SIA “TENAPORS” nodarbojas ar siltumizolācijas materiālu ražošanu, SIA “TENAX PANEL” ar sendvičpaneļu ražošanu, kamēr SIA TENAX INSTALL” ar projektu vadību un materiālu instalēšanu, savukārt SIA “TENAX” veic sava nekustamā īpašuma iznomāšanu un attīstīšanu, sniedz atbalstu grupas uzņēmumu darbībā un attīstībā.

RUS: TENAX привлекает финансирование для развития и открывает новое производство

 

Papildu informācija:
Jānis Krops
Swedbank mediju attiecību vadītājs
Tālr.: 67444560, 26880381
janis.krops@swedbank.lv

Saistītās ziņas

test wysiwyg
02.05.2024.

Par mums

Kļūt par biedru

Nesen meklētais

Dokumenti

Dokumenti - 0
Pages - 0

Skatīt vairāk